Tuesday , 18 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Teisipäev 14 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill
Inimesed on täna teiega otsekohesed ning ehk isegi veidi halastamatud. Võite mõnelt lähedaselt terava märkuse saada. Ärge jääge nukrutsema!

Sõnn 21. aprill – 20. mai

Täna võib teie tervis ootamatult halveneda. Püüdke vältida stressi tekitavaid olukordi. Hea aeg dieedi alustamiseks ja elukommete parandamiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete ülemeelikus meeleolus. Igasugune töö tegemine ja argipäevaste kohustuste tegemine on nüüd raskendatud. Te ei suuda täna midagi tõsiselt võtta.

<


Vähk 22. juuni – 22. juuli
Rohkem iseseisvust? Rohkem iseennast? Selles pole kahtlust. Isegi kui sa pole end kunagi pidanud väga radikaalseks isiksuseks, nähakse sind nüüd just sellisena.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänase päeva meeleolud on väga aktiivsed ning teie eneseväljendus kipub lausa äärmustesse. See võib olla ka positiivne juhul, kui tegelete loominguga.

Neitsi 23. august – 22. september
Väga tõenäoliselt satute täna ebameeldivasse olukorda, mis seotud maksmata võlaga või täitmata jäänud lubadustega. Nüüd on viimane aeg ennast kokku võtta.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et puutute täna kokku isikutega, kes on teie suhtes umbusklikud ja paranoilised. Püüdke olla võimalikult avatud ja rääkige oma tunnetest.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hea aeg vaimseks pingutuseks. Teie keskendumisvõime on praegu väge hea ja mõistus selge. Soodne päev mediteerimiseks ja sõpradega filosofeerimiseks.
Ambur 23. november - 21. detsember
Püüdke olla iseseisvam ja otsustusvõimelisem. Kui ootate, et keegi teine teie eest midagi ära teeks, siis takistate enda arengut ja loovust.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänased energiad võivad teid mõjutada selles suunas, et hakkate aktiivselt otsima omale mõttekaaslast. Tunnete täna tugevat vajadust rääkida isiklikel teemadel.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänane päev on sobilikum meelelahutusteks. Ärge võtke täna tõsiseid kohustusi ning vältige pealiskaudsete lubaduste andmist. Tegelege kergete asjadega!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Te pole täna eriti seltskondlikus meeleolus. Võite jätta endast õnnetu ja masendunud inimese mulje, ehkki tegelikult te seda ei pruugi olla.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna teisipäeval 18.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Lõvi 2. Kaksikud 3. Sõnn Loe ka:  Horoskoop: Teisipäev 18 jaanuar Loe ka:  Nädala horoskoop; Esmaspäev …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna neljapäeval 13.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Ambur 3. Kalad Loe ka: Horoskoop: Neljapäev 13 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Veevalaja …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget …

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …