Tuesday , 26 January 2021
horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teid motiveerib alateadlikult turvalisuse vajadus. Teil on võime aidata teisi nende turvatunde suurendamisel. Võite sattuda psühholoogi rolli.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev toob tõenäoliselt ootamatuid sündmusi. Olge valmis spontaanseks tegutsemiseks. Ärge muretsege liiga palju oma pädevuse pärast.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Päev toob endaga kaasa ilusad mineviku mälestused ja salajased unistused. Võimalik, et kohtute ootamatult oma hingesugulasega, kellega oma maailma jagada.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna mängib teie jaoks tähtsat rolli teiste inimeste lugupidamine ja tunnustus. Otsite kiitust pea iga väikese asja pärast. Olge ka ise austavam!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hea aeg lõbutsemiseks, reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Võimalik, et tunnete täna soovi teha midagi ekstreemset, et panna oma võimeid proovile.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Peaksite täna olema ettevaatlik elektriliste seadmetega ning liikluses. Tänu oma hooletusele võite sattuda vägagi eluohtlikesse olukordadesse.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Naudite nüüd eelkõige seda, kui saate unustada oma positsiooni ja kohustused. Hea päev külastada ilusalongi ja massööri või teha joogavõimlemist.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Rahulike ja harmooniliste energiatega päev. Tunnetate, et teil on palju aega ja jõuate kõik vajaliku tehtud. Suudate olla veetelev ja külgetõmbav.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete täna erilist kiindumust oma hobisse, mistõttu võite langetada otsuse, et sellest saab põhitegevus. Tunnete soovi oma elus midagi muuta.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Hea päev ametialasteks uuendusteks. Võimalikud uued pakkumised või ameti ja palgakõrgendus. Emotsionaalsel tasandil olete veidi reserveeritum.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et tunnete täna soovi hakata oma isiklikke asju tõsisemalt võtma ning otsustate hakata käima mõnes trennis või huvigrupis. Hea aeg õppimiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et puutute täna väga tõsiselt kokku mõne oma halva harjumuse või sõltuvusega. Tekivad raskused enese kokkuvõtmisel. Püüdke omale tegevust leida.
Jaga

Vaata ka:

TÄHEMÄRGID: Parimad naised, kellega abielluda.

AMBUR Amburi tähtkujus sündinud naine ei hakka sind iialgi maha tegema. Vastupidi, ta aitab sul …

horoskoop

Horoskoop – Reede 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Püüate saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüdke …

Veebruari 2021.a horoskoop – Suhted, töö, raha ja tervis.

Jäär Veebruari esimesel poolel tunneb Jäär suurt soovi reisile minna. Kõige meelsa­mini seob ta selle …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha üliemotsionaalsete inimestega. Kuid …