Horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 12 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Rasked katsumused. Püüdke olla äärmiselt tähelepanelik ja hoolas, sest täna tehtud vead võivad veel pikka aega tunda anda. Ebasoodne reisimiseks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Tuliste ja kirglike meeleoludega päev. Puutute kokku kas poliitiliste probleemidega või siis vastassugupoole esindajaga, kellega võib suhe areneda.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Hea päev tegutseda valdkondades, kus peaks vaja minema intuitsiooni. Teie tunnetus on praegu eriti aktiivne ja peen. Esile kerkivad filosoofilised teemad.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Vähene tähelepanu avaldamine oma kaaslaste tunnetele võib tänasel päeval suuri probleeme ja valu põhjustada. Püüdke olla taktitundelisem ja vähem isekas.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Võite täna saada oma romantilistele tunnetele positiivset vastukaja. Suureneb tõenäosus, et teie majanduslik olukord hakkab paranema. Head suhted lastega.

Neitsi
23. august – 22. september
Teie meeleolud muutuvad väga kergesti, eriti, kui olete mures perekonna või koduasjade parast. Hindate kõrgelt vaistlikku käitumist ja alateadvust.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Võimalikud ootamatud ettepanekud või küllakutsed. Võtke vastu võimalus ennast proovile panna ja suhelge huvitavate inimestega, kes teie teele jäävad.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Ootamatute sündmuste aeg. Olge valmis muudatusteks ja huvitavateks ettepanekuteks. Avatud suhtumine mõjub teile värskendavalt ja arendavalt.

Ambur
23. november – 21. detsember
Võimalik, et puutute täna kokku teie jaoks tüütute kohustustega. Esile kerkivad sugulastega seotud probleemid. Olge tähelepanelik elektriliste seadmetega.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete täna tavalisest suuremat muret oma välimuse ning tervise pärast. Suheldes teistega kipute paranoiline olema. Tegelege täna koduste asjadega.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Otsite elult midagi täiesti uut. Suurt kasu võib tuua müstilise ning salastatud kirjanduse uurimine, eriti kui olete mures või endast väljas.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Olete täna seltskondlik ning suudate kergesti inimestega kontakti luua. Võimalik, et teie enesehinnang tõuseb tänu mõne kaaslase komplimendile.

Jaga
Back to top button