Tuesday , 18 January 2022
horoscope 2

Horoskoop – Teisipäev 11 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

Loe ka:  NÄDALA LOTO HOROSKOOP 10.01 – 16.01.2022 aasta

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänasel päeval peaksite ennast kokku võtma ja rõõmu tundma ka pisikeste asjade üle. Olge dünaamilisem ja keskenduge pigem headele asjadele.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna veidi pealetükkiv ja agressiivne. Seda viimast õnneks küll vaid sõnade tasandil, kuid sellegipoolest võite saavutada selle, et teid välditakse.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Püüate iga hinna eest olla olukorra peremees ning lähete endast välja, kui keegi püüab teile mingil moel vastu hakata. Te ei talu täna provokatsioone.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Hakkate ennast tühiste asjade pärast süüdistama. Püüdke leida enesekindlust ja tegelege asjadega, mis teil tavaliselt alati hästi on õnnestunud.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna tavalisest närvilisem ja nõudlikum igapäevaste elutingimuste suhtes. Pöörate nüüd tähelepanu asjadele, mis varem meeldegi ei tulnud.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Pöörake täna suuremat tähelepanu lubadustele, mida andnud olete. Võimalik, et teete mõne hooletusvea või hilinete unustamise tõttu. Paranevad suhted lastega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Hea aeg võtta ette asjad, mida olete siiani edasi lükanud. Eriti just koduga seotud tegemised, näiteks poolikud remontimistööd või lihtsalt millegi parandamine.

Ambur 23. november – 21. detsember
Palju tegemist ideoloogia, religiooni, võõrkultuuride ja võõrkeeltega. Võivad tekkida suhted välismaalastega või abi välismaalt. Hea päev reisimiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Laske oma kammitsetud mõistus vabaks ja tehke midagi sellist, mis teile tõeliselt meeldib. Täna on ideaalne päev selleks, et tegeleda meelelahutustega.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna kirglikus ning seksuaalses meeleolus. Teil on veidi raske keskenduda ühele konkreetsele inimesele. Võimalik kokkupuude müstikaga.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Muutute emotsionaalselt aktiivsemaks, loomingulisemaks ja tundlikumaks. Võimalikud muutused suhetes. Hea päev finantstehinguteks ja lepinguteks.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna teisipäeval 18.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Lõvi 2. Kaksikud 3. Sõnn Loe ka:  Horoskoop: Teisipäev 18 jaanuar Loe ka:  Nädala horoskoop; Esmaspäev …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna neljapäeval 13.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Ambur 3. Kalad Loe ka: Horoskoop: Neljapäev 13 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Veevalaja …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget …

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …