Horoskoop

Horoskoop – Reede 8 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Suurepäraste võimalustega päev! Täna tekkinud probleemid ei mõju teile nii halvasti, kui nad võiksid mõjuda. Kõikvõimalik negatiivsus on pehmendatud.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete tavalisest otsekohesem. Kui suudaksite säilitada taktitunde, oleks täna hea päev suhete klaarimiseks ning arusaamatuste lahendamiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Nüüd on soodne seis leiutada midagi uut ja originaalset. Teie ideed on üsnagi praktilised ning kergesti teostatavad. Kasutage tänast positiivset energiat!

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev tuleb teie jaoks tõenäoliselt rahulik ja meeldiv. Te ei otsi teiste inimestega eriti kontakti ning eelistate veeta aega oma kodus.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kaldute endale püstitama uskumatuid ideaale, mida on raske teostada. Kasutage oma energiat huvitavate teaduste uurimiseks ja viljakaks suhtluseks.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teilt oodatakse täna soojust ja tähelepanu. Keegi võib teile teha romantilise kingituse või saate kutse mõnele peenele üritusele.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Emotsionaalseks muutumine ei ole ilmtingimata nõrkuse tundemärk. Hoia seda meeles, kui poetad pisara või paar. Ärge häbenege oma emotsioone teistega jagada.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Mõjute täna mõistatusliku ja salapärasena. Suudate paremini, kui tavaliselt mõista esoteerilisi teemasid. Võimalik, et saate mõne surmalähedase kogemuse.

Ambur 23. november – 21. detsember
Aktiviseerub praktiline mõtlemine. Suudate edukalt hakkama saada kõikvõimalike materiaalsete asjade planeerimisega. Oht muutuda koonriks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute tühjast asjast suurt probleemi tegema, mistõttu tekitate endale asjatut stressi ning pingeid suhetes kaaslastega. Toetuge rohkem oma arukusele!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna olete kõrgendatud ning optimistlikus meeleolus. Kuid püüdke vältida ülemäärast muretust ja lodevust. Hea päev seltskonnaeluks ja puhkamiseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna tasuks teil meeles pidada, et suurt kasu võib tuua ka see, kui lähete kompromissile selle asemel, et suruda iga hinna eest oma tahtmist läbi.

Jaga
Back to top button