Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Reede 7 mai

Horoskoop – Reede 7 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänased planeedimõjud annavad teile suutmise olla vaba mõttestampidest ja teiste peale surutud ideedest. Hea päev teadmiste laiendamiseks ja reisimiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete täna soovi teha midagi iseenda jaoks. Kulutate tavalisest rohkem raha erinevatele meelelahutustele, riietele ja heale söögile/joogile.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Planeediseisud soodustavad otsekohest ja teravmeelset käitumist, kuid samas peaksite olema valmis ka teiste reaktsioonile, mis teie otsekohesusele järgneb!

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Suudate täna oma kaaslastele tavalisest rohkem hingamisruumi jätta ning ootate, et ka teie suhtes oldaks mõistvam. Suureneb soov olla iseseisev.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Soodne aeg suhete parandamiseks. Pöörake tähelepanu oma tervisele, ärge alahinnake seda. Hea päev viia lõpule pooleliolevad tegemised ja tööd.

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnetate eneses uut energiavoolu ning soovi jagada oma armastust kellegagi, kes juba praegu teie elus figureerib, kuid lihtsalt sõbrana.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie meeleolud muutuvad väga kergesti, eriti, kui olete mures perekonna või koduasjade parast. Hindate kõrgelt vaistlikku käitumist ja alateadvust.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna tegelema asjadega mitte tähtsuse järjekorras, vaid pigem selle järgi, mis teile enam meeldib. Samas kipute mõne lubaduse kahe silma vahele jätma.

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna sõltuma liiga palju teiste inimeste arvamusest. Teil on raskusi otsustamisel, kuhu minna ja mida teha. Ootate kaaslaste ettepanekuid.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete ennast üksikuna. Arvate ekslikult, et teil on vähe sõpru, kes teid väärikalt hindavad ja teie eest hoolitsevad. Hinnake olemasolevat!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna aktivne ja uudishimulik. Hea aeg ekperimenteerimiseks, huvitavate kohtade külastamiseks ja reisimiseks. Samuti soodne võõrkeelte õppimiseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Segadusterohke aeg, mil on raske oma tunnetes orienteeruda. Võimalikud on enesepetmine, õigustamata fantaseerimine ja vanade orientiiride haihtumine.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …