Horoskoop

Horoskoop – Reede 29 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Tunnete soovi olla iga hinna eest kõigile meeltmööda. Vältige muutumist ebasiiraks lipitsejaks, kes lihtsalt ei julge oma arvamust avaldada.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Olete avameelsem ja räägite meelsasti oma tundeelust. Head suhted kaaslastega ja suured tulevikuplaanid, kuid ärge üle pingutage. Vältige äärmusi.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Täna võib alateadvus teile kaela määrida midagi sellist, mida te tegelikult ei vaja. Võimalik, et vaimustute või armute isikusse, kes teile ei sobi.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna on teie jaoks meeldivate mõjudega päev. Suudate ka keerulistes olukordades iseendaks jääda, mis toob igal juhul meeldivama lahenduse.
Lõvi
23. juuli – 22. august
Täna valitseb oht sattuda illusiooni või kokku puutuda petturitega. Võimalik, et suureneb huvi kõikvõimalike müstikaga seotud teemade vastu.

Neitsi
23. august – 22. september
Kipute täna olema kangekaelne ja kaitsete tulise fanatismiga oma maailmavaateid. Teie äärmuslik suhtumine kutsub teistes esile provotseeriva meeleolu.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Suudate praegu olla erakordselt ettenägelik ja mõelda realistlikult. Hea aeg tulevikuplaanide või finantstehingute tegemiseks. Pinged armuasjades.
Skorpion
24. oktoober – 22. november
Hea päev tegutsemiseks ja suhtlemiseks. Hoidke silmad lahti ja olge valmis uueks informatsiooniks, mis võib teile tuua võimaluse laiendada oma piire.

Ambur
23. november – 21. detsember
Täna kerkivad esile seksuaalsus ning romantika. Võimalik, et armute kellessegi või siis armutakse teisse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänane päev on soodne perekondlikeks ettevõtmisteks ja vanavanemate külastamiseks. Võimalik, et kaldute pisut nostalgiasse ja tuletate meelde “vanu häid aegu”.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et teie peas keerlevad täna romantilised ja seksuaalsed mõtted. Teie füüsiline tervis on praegu hea, kuid vältige söögiga liialdamist.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täna sobib teile eelkõige rahulik õhkkond, kus te ei pea kiirustama. Liigse surve all satute kergesti paanikasse ja stressi. Vähendage oma kohustusi!

Jaga
Back to top button