Friday , 5 March 2021
horoskoop

Horoskoop – Reede 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Püüate saavutada iseseisvust, võimalikud pinged lähedaste sõprade või sugulastega. Püüdke välida liigset mässumeelsust. Hea aeg spordiga tegelemiseks.

Loe ka:  Veebruari 2021.a horoskoop – Suhted, töö, raha ja tervis.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete ärevust, kui kõik ei lähe plaanipäraselt, kuid tõrked on vajalikud selleks, et te annaks omale uue hinnangu ning püüdleksite paremuse poole.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et kohtute täna kellegi sellisega, kes esitab teile kõrgemad nõudmised, kui täita suudate. Vältige enese piitsutamist, jääge selleks, kes olete.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie meeleolu võib täna veidi nukker olla. Kipute ennast alahindama ning lasete teiste märkustest oma tujul langeda. Püüdke tegutsed iseseisvalt!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olge täna tähelepanelikum ning ärge jätke midagi poolikuks või õhku rippuma. Püüdke täita eelkõige oma esmaseid kohustusi ja ärge võtke uusi asju teha.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Olete nüüd lõbus ja elurõõmus. Teil pole vaja suhtlust ja seltskonda otsidagi, sest teised ise tulevad teie juurde. Hea päev pidutsemiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna suureneb teie huvi psühholoogia, filosoofia või muude inimese olemust uurivate teaduste suhtes. Võimalik, et teete täna mõne huvitava tähelepaneku.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna tuleb teile kasuks sirgjooneline ja otsekohene käitumine. Esitage oma mõtteid võimalikult konkreetselt ja ärge laske teistel enda eest otsustada!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et satute täna ekstreemsetesse olukordadesse, võimalik kokkupuude surmaga. Olge ettevaatlik liikluses ja terariistadega. Ootamatu armusuhe.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Otsite originaalseid ja ebatavalisi suhteid ning inimesi. Võimalikud probleemid lähedastega, kellele teie ekstravagantsus uus ning ootamatu on.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Hea aeg õpingute alustamiseks. Suudate mõtelda kiiresti ja konstruktiivselt. Kaldute samas liigselt lobisema ja sellega oma energiat kulutama.
Kalad 19. veebruar – 20. märts
Rasked katsumused. Püüdke olla äärmiselt tähelepanelik ja hoolas, sest täna tehtud vead võivad veel pikka aega tunda anda. Ebasoodne reisimiseks.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Neljapäeva 25 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides, tunnete igatsust millegi …

Märtsikuu horoskoop – Armastus, töö ja raha.

KALAD Armastus. Armastusel on tuhat varjundit ja need ei ole hallid, vaid hoopis vikerkaarevärvi. Töö. Tänu intuitsioonile …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …