Horoskoop

Horoskoop – Reede 22 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna saate paremini läbi oma perekonnaga ning võimalik, et võtate koos midagi toredat ette. Samas ametlike asjade ajamine ei taha kohe kuidagi sujuda.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna valmis mugavuste ja peene toidu nimel tavalisest rohkem raha välja käima. Võimalik, et tutvute intellektuaaliga, kellega koos õhtustada.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalikud positiivsed muudatused ning uuendused töökohal. Hea päev probleemide selgeks rääkimiseks ja vanade asjade lõpetamiseks. Soodne tegeleda lastega.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna üsna pedantne. Tööasjad muutuvad teie jaoks tähtsamaks, kui kunagi varem. Samas kipute unustama lähedaste inimeste tundeid ja vajadusi.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Suureneb soov teistele muljet avaldada. Kipute ennast näitama kellegi teisena, kui tegelikult olete. Kuid sellise näitlemisega te palju ei saavuta!

Neitsi 23. august – 22. september
Planeediseisud muudavad teid täna äärmiselt tundlikuks. Solvute kergemini, kui muidu ja lasete end kriitikast häirida. Parem võtke õppust ja olge rõõmus!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on töiste meeleoludega päev, mil suudate aktiivselt tegutseda andmata omale puhkehetki. Püüdke siiski ennast mitte läbi põletada. Vältige tülisid.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüdke täna olla eriti tähelepanelik nende suhtes, kes teile tõeliselt kallid. Näidake välja oma hoolivust, selles pole ju midagi häbiväärset!

Ambur 23. november – 21. detsember
Liigne enesekriitika võib põhjustada psüühilisi või füüsilisi tervisehäireid. Täna oleks kasulikum võtta aega enda jaoks ning lihtsalt puhata.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete soovi seigelda. Võimalik, et teil tekib täna romantiline suhe mõne välismaalasega, kellega olete algselt tutvunud hoopis muul eesmärgil.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna otsustav ning enesekindel. Suudate kerge vaevaga inimestele oma seisukohti põhjendada. Suureneb vajadus luksuslikult süüa ja riietuda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on päev, mil teie võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudate näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.

Jaga
Back to top button