Tuesday , 2 March 2021
horoskoop

Horoskoop- Reede 19 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänast päeva iseloomustab ootamatu ja impulsiivne meeleolu. Võimalik, et teil tuleb täna palju plaaniväliseid tegemisi. Uued suhted huvitavate inimestega.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänased planeediseisud muudavad teid iseseisvaks ja kindlameelseks. Suudate tavalisest paremini seista oma tahte eest ning teid ei saa ära osta.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik kokkupuude inimestega, kelle võimukas olek teid tõsiselt häirib. Tunnete sisemist protesti ning soovi näidata neile koht kätte.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kui tunnete täna soovi südant puistata, siis peaksite olema väga valiv ja hoolikalt kaaluma, kellele oma isiklikud asjad usaldada. Ettevaatust liikluses!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tõenäoliselt olete täna heas vormis ning suudate inimestega rohkem, kui tavaliselt lävida. Pingelised olukorrad lahenevad kiiresti ja kergelt.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Nüüd kerkib esile teie loominguline andekus ja isikupära. Suudate eneses esile tuua omadusi, mis muudavad teid vägagi originaalseks ja omanäoliseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna kergemini haavuv, kui tavaliselt. Kipute otsima rünnakut ka sealt, kus seda tegelikult ei tule. Oht hinnata olukorda ebaadekvaatselt.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna olge valmis muudatusteks ja samas ka vanadest asjadest loobumiseks. Võimalik, et kohtute uute inimestega ning võõrandute vanadest tuttavatest.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänased planeediseisud annavad teile jõudu ning teotahet. Suudate ka teisi inimesi enda ümber innustada oma rõõmsameelsusega. Hea päev lastega tegelemiseks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänu oma tarkusele saavutate edu aladel, kus on vaja end arendada, inimestega kohtuda, reisida ja teistega arvamusi vahetada. Olete hea kuulaja.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kipute täna olema pahuksis ühiskonnaga ja oma ametlike kohustustega. Parema meelega läheksite lihtsalt eemale oma argipäevastest tegemistest.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olge tähelepanelik oma tervise suhtes. Võimalik, et mõni nõrk koht annab täna tunda nii, et te ei saa sellest niisama lihtsalt enam mööda vaadata.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …

Nädala horoskoop 21. veebruar – 28. veebruar 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseteadvus pole just kõige aktiivsem ning lasete endale liiga …