Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Reede 18 juuni

Horoskoop – Reede 18 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete väga terava taibuga ja suudate leida lahenduse keskmisest kiiremini. Naudite, et olete võistlejatest kavalam. Oht liigselt ärrituda.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et tunnete ennast täna eemaletõrjutuna, seltskonnaelu ei taha sugugi sujuda. Samas aga on hea aeg enesevaatluseks ja intellektuaalseks tegevuseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Nüüd on teie jaoks romantiline ja kaunis päev. Armute kergesti ning olete ka ise teiste jaoks üsna köitev. Hea päev loominguga tegelemiseks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie teele võivad täna sattuda inimesed, kes on ettearvamatud ning kellega teil võib sekeldusi tulla. Püüdke vältida olukordi, kus peate võtma vastutust.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Teie suhted kaaslastega paranevad ja vastastikune mõistmine ning üksmeel taastub. Võimalik, et saate korda mõne pikka aega pinges olnud suhte.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete pehme iseloomuga ja tundlik. Üritate säilitada oma suhetes harmooniat ning olete valmis tegema küllaltki suuri järeleandmisi. Olge natuke isekam.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tänased planeediseisud võivad teid muuta ülitundlikuks kõikvõimaliku kriitika suhtes. Püüdke asja rohkem arukusega võtta ning rahulikuks jääda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna suuteline oma ideid rakendama. Teile antakse võimalus vabaneda saatuse koormusest, kuid peaksite mõistma, milline on saatuse ja vaba tahte erinevus.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on päev, mil võite sattuda seiklustesse ja kogeda midagi sellist, mis muudab teie arusaamu elust ja teie rollist selles. Hea aeg muudatuste tegemiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Armuasjades pole teil just kõige parem päev, kuid seltskondlikuks lõbutsemiseks ja huvitavateks vahejuhtumiteks on tänased seisud vägagi avatud.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna on töiste meeleoludega päev, mil suudate aktiivselt tegutseda andmata omale puhkehetki. Püüdke siiski ennast mitte läbi põletada. Vältige tülisid.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et tunnete täna ängistust mõne tegemata jäänud töö pärast. Just nüüd oleks õige aeg ennast kokku võtta ja lõpetada pooleliolevad asjad.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …