Tuesday , 18 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Reede 17 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna on päev, mil peaksite kindlasti ette võtma need asjad, millega varemalt algust tehtud, kuid siiani seisma jäänud. Pange energia liikuma!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Haarake täna kinni erinevatest võimalustest ja ettepanekutest, mida elu teile toob. Soodustatud on kõikvõimalikud seiklused ning reisimine looduses.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Mõnel teie sõbral võib täna tulla geniaalne idee, mis ka teile palju inspiratsiooni pakub. Üldse on nüüd sõpradel teie elus tähtis roll mängida.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võib teil ilmneda ärritus ja kannatamatus oma oponentide suhtes. Võimalik, et puutute kokku partneriga, kellest saab õnnetuste põhjustaja.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna veidi rahutu ning otsite põhjust kuskilt väga kaugelt. Püüdke vaadata üle oma elustiil ja tunnetage, kas olete sellega ikka rahul.

Neitsi 23. august – 22. september
Püüate end täna tasakaalus hoida. Harmoonilised suhted on teie jaoks eriti olulised. Suudate paremini, kui tavaliselt oma armastuslikke tundeid välja näidata.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd püüdke kodus püsida ja saada lähedaste toetust. Suhtlemine kaaslastega on problemaatiline. Ärge andke lubadusi, neid on raske täide viia.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olge täna tähelepanelik inimsuhetes. Teie eneseväljendus kipub ületama piire ning ametlikes suhetes võib see teile suuri sekeldusi tuua. Hea aeg lõbutsemiseks.

Ambur 23. november – 21. detsember
Praegu tuleks teil kindlasti vältida kahtlastesse asjadesse sattumist. Täna antud laen ei pruugi teieni tagasi jõuda. Olge ettevaatlik võõraste inimestega.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kalduvus sekkuda teiste inimeste asjadesse või segada teiste jutu vahele. Peaksite olema kannatlikum ja mõtlema enne kui oma arvamust avaldate.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et tunnete soovi teha midagi tavatut ja teiste jaoks ðokeerivat. Olete veidi väljakutsuvas meeleolus, koostöö on nüüd raskendatud.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Muretute meeleoludega päev. Hakkate paremini tajuma oma kaaslaste meeleolusid ning suudate neile positiivset mõju avaldada. Hea aeg meelelahutusteks.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna teisipäeval 18.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Lõvi 2. Kaksikud 3. Sõnn Loe ka:  Horoskoop: Teisipäev 18 jaanuar Loe ka:  Nädala horoskoop; Esmaspäev …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna neljapäeval 13.01 hea või keeruline päev.

Keeruline päev tuleb 1. Kaksikud 2. Ambur 3. Kalad Loe ka: Horoskoop: Neljapäev 13 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Veevalaja …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget …

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …