Horoskoop

Horoskoop – Reede 15 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kui olete tänaseks plaaninud konkreetse päevaplaani, siis olge valmis ka juhuslikeks ja ekstreemsemat sorti vahejuhtumisteks. Hea aeg matkamiseks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna võib aset leid ootamatu ja mõnus vestlus mõne hea tuttavaga. Suudate olla sundimatu ning loomulik, mis võimaldab jõuda väga sügavate teemadeni.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et keegi küsib teilt täna nõu mõne väga olulise otsuse langetamise jaoks. Vältige üheseid vastuseid ja laske siiski inimesel endal otsustada.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võivad tekkida probleemid koostöö tegemisel. Inimesed, kellest teie plaanid sõltuvad, veavad alt ja ise olete ka rohkem hajevil, kui tavaliselt.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna veidi ülemeelikus meeleolus, püüate teha midagi originaalset ning võib-olla isegi hullumeelset. Otsite tavalisest rohkem teiste tähelepanu.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et tunnete täna soovi võtta ette mõni reis või matk loodusesse. Tööasjad ja ametlikud suhted jäävad nüüd tahaplaanile. Hea aeg pidutsemiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Oskate täna inimeste poole pöörduda väga meeldival ja rahulikul moel, mis lisab teie suhetesse usaldatavust. Rahalised asjad hakkavad paremini laabuma.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kaldute pessimismi ja tunnete ennast ebamugavalt olukorras, kus peate ennast teistele mingil moel tõestama. Püüdke olla enesekindlam ja rahulikum.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete väga mitmekülgne inimene. Teil on tänu oma heale hindamisvõimele ja stiilitajule võime teadmisi meeldival moel vahendada. Hea päev suhtlemiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teil tuleb täna tegemist teha üliemotsionaalsete inimestega. Kuid ärge laske endale pähe astuda ning säilitage enesekindlus.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänased planeediseisud annavad teile jõudu elueesmärkide äratundmiseks ja nendeni jõudmiseks. Suurenenud domineerimisvajadus. Hea lepingute sõlmimiseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on hea päev võtta midagi huvitavat ja seltskondlikku ette. Planeediseisud soosivad maade avastamist, uute ideede rakendamist ja reisimist.

Jaga
Back to top button