Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Reede 14 mai

Horoskoop – Reede 14 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kipute täna olema liiga mentaalne ning veidi ebalev ja usaldamatu oma kaaslaste suhtes. Püüdke toetuda oma teadmistele, kuid samas kuulake ka intuitsiooni!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Seksuaalsete ning kirglike mõjudega päev. Võimalik, et peate kokku puutuma armukadeduse ja intriigidega. Olete äärmuslik ning ekstreemne.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Hea päev tuleviku plaanide tegemiseks isiklikul tasandil. Suudate hoida selget mõistust ja hinnata ennast õigesti. Soodne aeg tervise kontrollimiseks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tugevate energiatega päev. Teie otsekohesus ja energilisus on teistele võib-olla rasked taluda, kuid sellegipoolest te ei peaks ennast vaos hoidma.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänase päeva märksõnad on hea tuju ja energilisus. Suhetes teistega olete avatud ning entusiastlik, mis nakatab ka teisi. Hea aeg luua uusi projekte.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teil on täna raskusi enese kokkuvõtmisel ja mingile konkreetsele asjale keskendumisel. Samas on teil hea meeleolu sõpradega suhtlemisel.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik kokkupuude juriidiliste probleemidega. Samuti võib täna hakata teie elus tavalisest tähtsamat rolli mängima mõni vanem meesterahvas või isa.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on päev, mil tõenäoliselt suudate head mõju avaldada oma lähedastele. Oskate kerge vaevaga leida inimestega ühist keelt ning mõistate nende probleeme.

Ambur 23. november – 21. detsember
Puutute täna kokku paljude väga erinevate arvamustega ning seetõttu teie pilt tervikust laieneb tunduvalt. Hea aeg koostöö tegemiseks ja suhtlemiseks.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on hea päev suurpuhastuse või remondi tegemiseks. Suudate oma aega ökonoomselt ja targalt kasutada. Paraneb läbisaamine teiste inimestega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võib alateadvus teile kaela määrida midagi sellist, mida te tegelikult ei vaja. Võimalik, et vaimustute või armute isikusse, kes teile ei sobi.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tänane päev tuleb teguderohke ja kiire. Võimalikud uued suhted ja palju uut informatsiooni. Olete ka ise suhtlemisaldis ning keskmisest jutukam.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …