Wednesday , 26 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Reede 14 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Suurepärane päev religioossete ja ideoloogiliste probleemide lahendamiseks ning teadusliku töö edendamiseks. Minnes sügavuti leiate vastused.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Püüate täna leida inimestega ühist keelt, kuid jääge alati siiski oma põhimõtetele kindlaks, nii hakatakse teist rohkem lugu pidama. Jagage oma teadmisi!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute täna veidi ootamatult käituma. Olete valmis tegema midagi riskantset, et enda võimeid ja julgust proovile panna. Võimalikud erimeelsused teistega.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna inimestega mõistukõnet ajama ning lõpuks te ei saa enam ise ka aru, miks te seda üldse räägite. Oht langeda illusiooni ning ennast petta.
Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänane päev toob huvitavat informatsiooni eelkõige läbi aktiivse suhtlemise. Tehke oma silmad-kõrvad lahti ja olge valmis rakendama uusi ideid.

Neitsi 23. august – 22. september
Avastate täna meeldivaks üllatuseks, et teie sõnu võetakse tõsiselt ning teie mõtetega arvestatakse rohkem, kui tavaliselt. Hea päev läbirääkimisteks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tõenäoliselt tuleb teil täna tegemist teha jutukate ning pealetükkivate inimestega, kelle eest parema meelega põgeneksite. Hea päev enese arendamiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete tugev isiksus ja teile on sattunud palju vastutust. Hetkel tuleks teile kasuks aga pigem tõmbuda tahaplaanile ja tegeleda endaga.
Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna leidlik ning suudate oma isikupäraga ka paljusid teisi inimesi inspireerida. Võimalik, et saate tänu mõnele tuttavale oma silmaringi laiendada.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna olema liiga tõsine ning asjalik. Püüdke aru saada, kui keegi teeb lihtsalt nalja ja olge spontaansem. Hea aeg üksindust vajavateks töödeks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Kokkuvõtete tegemise, ohverdamise, alustatud ettevõtmiste lõpetamise päev. Te astute uude tsüklisse. Äritegevuses on teil õnnelik päev. Rahaasjad laabuvad.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Vahelduvate meeleoludega päev. Ootamatud emotsioonid võivad teist labiilse isiku mulje jätta, püüdke veeta aega rohkem koduste ja sõprade seltsis.

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäeval 22.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Sõnn 2. Ambur 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna reedel 21.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kalad 2. Neitsi 3. Veevalaja Loe ka:  Horoskoop: Reede 21 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Sõnn …

horoskoop

Horoskoop – Reede 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Olete iseseisev ja otsustusvõimeline. …