Horoskoop

Horoskoop – Reede 13 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kui olete otsustanud täna teha aktiivse tööpäeva, siis peaksite valmis olema selleks, et teie plaanid võivad luhtuda mõne pisiasja puudulikkuse pärast.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie meeleolu kipub täna olema unistav ning teie väljenduslaad ebamäärane. Kõikuvad tujud muudavad suhtlemise raskeks, samas on hea aeg loomiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalik, et satute täna skandaali keskele, ise selles osalemata. Kui vähegi võimalik, püüdke jääda märkamatuks ja tegelege oma asjadega.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tõenäoliselt langeb teile täna suurem koormus, kui tavaliselt. Võimalik, et keegi püüab oma kohustusi teie kaela veeretada. Ärge laske ennast ära kasutada!

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite sattuda täna süüdistatava rolli, ehkki tegelikult te süüdi pole. Raskused ennast teistele arusaadavaks teha tekkivad siis, kui väldite kogu tõe rääkimist.
Neitsi 23. august – 22. september
Kipute täna olema liiga mentaalne ning veidi ebalev ja usaldamatu oma kaaslaste suhtes. Püüdke toetuda oma teadmistele, kuid samas kuulake ka intuitsiooni!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie tavapärane nostalgiline meeleolu hakkab nüüd taanduma. Muutute tunduvalt realistlikumaks. Teistel on teiega lihtsam suhelda, kui muidu.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna võivad esile kerkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saate, on säilitada eneseväärikus.
Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna oma elupõhimõtteid fanaatiliselt võtma. Tunnete ärritust, kui keegi arvab teist erinevalt. Püüdke vaadata elu avarama pilguga.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna suureneb teie huvi kunsti ja ilu vastu. Võimalik, et avastate eneselgi mõne ande, mida siiani kasutanud pole. Soodne aeg romantikaks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänast päeva iseloomustavad armukadedus, nõudlikkus partneri suhtes ja inensiivsed tunded. Ootate maksimaalseid tulemusi ja täielikku mõistmist.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Suhtlemine kaaslastega on lihtne ja meeldiv. Hea aeg külas käia või ise külalisi vastu võtta. Võite jõuda läbi filosoofiliste arutelude enesele lähemale.

Jaga
Back to top button