Kolmapäev , 7 juuni 2023
Erakorralised uudised

Horoskoop – Reede 13 jaanuar

Jäär

21. märts – 20. aprill

Teie töökus ja kohusetunne võivad teid täna muuta teiste jaoks heaks võimaluseks, kuidas ise kohustustest kõrvale hiilida. Ärge laske ennast manipuleerida!

Loe ka: SUUR Edda Pauksoni 2023 aastahoroskoop igale tähemärgile. Elu, Pere, Raha ja Tervis.

Sõnn

21. aprill – 20. mai

Tõenäoliselt jõuate täna arusaamiseni, et on aeg puhata, lõõgastuda ja unustada oma igapäevased tegemised. Hea aeg eraldumiseks ja omaette olemiseks.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Püüate mõjuda salapärasena, kuid peaksite siiski jääma võimalikult loomulikuks, sest nii saavutate paremini teistega kontakti. See kehtib ka armusuhetes.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Võimalik, et teieni jõuab täna positiivne ja igati rõõmustav informatsioon. Suureneb huvi võõrkeelte ja uute inimeste vastu. Hea päev reisimiseks.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Kipute täna oma arvamust teistele peale suruma, mis võib muuta rahuliku ja lõbusagi õhkkonna pingeliseks. Samas solvute, kui teist välja ei tehta.

Neitsi

23. august – 22. september

Olete täna inimeste suhtes pelglik ning võõristav. Teil on tavalisest raskem leida teiste inimestega ühist keelt. Hea päev iseseisvaks tegutsemiseks.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tänased planeediseisud mängivad teie jaoks positiivset rolli ning teil on nüüd tavalisest palju lihtsam oma hirme ja ebakindlust ületada.

Skorpion

24. oktoober – 22. november

Tänased planeediseisud mõjutavad teid selles suunas, kus hakkate võitlema oma õiguste eest. Tunnetate teravalt ebaõiglusega seotud probleeme.

Ambur

23. november – 21. detsember

Tänased energiad võivad teid mõjutada selles suunas, et hakkate aktiivselt otsima omale mõttekaaslast. Tunnete täna tugevat vajadust rääkida isiklikel teemadel.

Kaljukits

22. detsember – 20. jaanuar

Olete täna tavalisest otsusekindlam ning rahulikum, mistõttu on teil kergem ellu viia oma ideid, mis mõnda aega oodanud on. Paranevad suhted perekonnaga.

Veevalaja

21. jaanuar – 18. veebruar

Võimalik, et tunnete täna füüsilist ja moraalset väsimust. Ebasoodne läbirääkimisteks, kuna võite jätta midagi olulist kahe silma vahele. Puhake!

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Ebasoodne ajavahemik lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks. Olge valmis hilinemisteks. Loobuge ebapraktilistest ostudest. Käituge mõistlikult.

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 6 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill Teid ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saate edukalt …