Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Reede 11 juuni

Horoskoop – Reede 11 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kui te täna oma energiat piisavalt ei rakenda, võite vaevelda hiljem unehäirete ning peavalu käes. Soodne aeg füüsilist aktiivsust nõudvateks tegevusteks.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kui ootate täna huvitavat päeva, siis peaksite arvestama, et teil endal on selles samuti tähtis roll mängida. Tehke enda elu ise huvitavaks!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Rahutute meeleoludega päev. Võivad tekkida raskused keskendumisel ja suhtlemisel. Olge hoolas oma isikliku varaga, oht varaste ohvriks langeda.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna oma lähikondlaste suhtes põhjendamatult kriitiline olema. Vaadake esmalt üle enda puudujäägid ning olge teiste suhtes sallivam.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Teie enesetunne on nüüd üle keskmise hea. Tänu oma ülemeelikule tujule võite aga korraliku “supi” sisse sattuda. Vältige äärmustesse kaldumist.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teil tuleb täna koostööd teha isikuga, kes on pealiskaudne ning ebasiiras. Olge ettevaatlik lepingute sõlmimisel sellise isikuga.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna võivad teil tekkida teiste inimestega erimeelsused. Samas on nüüd hea võimalus oma maailmavaadet laiendada ja arendada. Suhtuge ellu loomingulisemalt!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kaldute täna ennast paremana näitama, kui tegelikult olete. Tänu sellisele käitumisele mõjute pigem ebapädeva ning edevana ja teid ei võeta tõsiselt.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võite täna eneses avastada mõne ebameeldiva omaduse, kuid püüate seda parema meelega eitada. Oht kergesti illusiooni langeda. Vältige alkoholi.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võtavad teie üle võimust kahtlused ning kerge hirm tuleviku ees. Otsite turvatunnet ja kaaslaste toetust, kuid püüdke siiski ka ise enesekindlam olla.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna ülitundlik, kui teie pädevus seatakse kahtluse alla. Püüate igal viisil tõestada, et saate hakkama. Rahulikuna mõjute autoriteetsemana!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Palvetamine ja mediteerimine on täna väga soodustatud, kuid äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüdke hoiduda nii füüsilisest kui vaimsest vägivallast.Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Hea päev alustamiseks ning …