Sunday , 1 August 2021
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 6 juuni

Horoskoop – Pühapäev 6 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänasel päeval liigute tõenäoliselt palju ringi ning kohtute erinevate inimestega. Suhtlemine aga võib teid õhtuks ära väsitada ning meelsasti olete omaette.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõpradega. Vältige jäika suhtumist ja püüdke olla dünaamilisem oma maailmavaadetes. Võtke aega lõõgastumiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võite saada nüüd häid tööpakkumisi või palgakõrgendust. Samas suhted lähedaste inimestega kipuvad veidi pingelised olema. Võimalikud möödarääkimised.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kui olete tänaseks päevaks teinud konkreetseid plaane, siis peaksite igaks juhuks valmis olema takistusteks. Võimalik ebameeldiv kokkupuude sugulastega.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Näidake täna inimeste vastu oma tundeid välja. Vältige ka negatiivsete tunnete allasurumist, see võib teie tervisele lõppkokkuvõtteks palju halvem olla.

Neitsi 23. august – 22. september
Teil on täna hea päev, sest olete vastupidavam, kui tavaliselt ning suudate korda ajada nii mõnegi pingelise juhtumi. Hea aeg suhete parandamiseks.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd tõuseb esile kodu ja kõik sellega seonduv. Peate väga tähtsaks oma privaatsust ja püüate luua omale turvalise ning hubase keskkonna.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna tunduvalt vastuvõtlikum kõikvõimalikele esoteerilistele teadustele, kui tavaliselt. Teid hakkavad huvitama inimeste psühholoogilised iseärasused.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on hea päev teha oma suhetes korrektuur. Vältige suhteid, mis teilt asjatult energiat röövivad ning keskenduge vastastikuse andmise suhtele.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui tunnete kellegi suhtes positiivseid tundeid, siis ärge häbenege seda ka välja näidata. Püüdke olla avatud ja ka teised hakkavad ennast avama.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna aktiviseeruvad praktilised ja realistlikud meeleolud. Suudate teha loogilisi ning arukaid järeldusi. Samas on teie emotsionaalne pool veidi piiratud.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna liiga nõudlik ning seetõttu tunnete kerget rahulolematust kõige ja kõigi suhtes. Vähendage oma kõrgeid nõudmisi, tundke rõõmu lihtsatest asjadest!

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …