Wednesday , 14 April 2021

Horoskoop – Pühapäev 28 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tänased planeediseisud annavad teile hea väljavaate aladel, kus peate kasutama oma loomingulisust ja intuitsiooni. Suudate olla tavalisest spontaansem.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Armastate mugavust ja seetõttu püüate luua kõikjal enda ümber hubast õhkkonda. Täna on hea päev külastada vanu sõpru ja taaselustada traditsioone.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänast päeva iseloomustavad armukadedus, nõudlikkus partneri suhtes ja inensiivsed tunded. Ootate maksimaalseid tulemusi ja täielikku mõistmist.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teil võib tulla täna kokkupuuteid mingi kollektiiviga. Peate tegema selgeks selle grupi kavatsused ja see võib teile kasu tuua. Kasutage oma arukust!

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna kipuvad tegemata asjad kuhjuma ning see tekitab väsimust ja tuju langust. Püüdke elada sammhaaval ning usaldage rohkem oma kaaslaseid.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Inimesed on teie suhtes täna abivalmid. Võimalikud suured muutused, mis toovad aja jooksul kasu. Hea päev lepingute sõlmimiseks ja suhtlemiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Nüüd on käes aeg, mil peaksite julgelt laskma end kaasa kiskuda lõbusatel ja loomingulistel meeleoludel. Võimalik, et täitub mõni teie unistus.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna mängima uhket, kapriisset ja kättesaamatut. Kuid sellise käitumisega te küll kellegi imetlust ja austust esile ei kutsu. Püüdke olla loomulikum!

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et kohtute täna inimestega, kes tõmbavad teid protesteerivasse meeleollu. Ärge laske ennast oma sõpradega tülli ajada, vältige agressiivset meeleolu!

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete täna soovi teha võimalikult palju vajalikke asju ühe korraga ära, kuid sellise kiirustamisega võite pealiskaudseks muutuda. Võimalikud tervisehäired.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie enesetunne on täna üsna hea ning meeleolu rahulik. Mõjute oma kaaslastele rahustava ja inspireerivana. Võimalik, et teile puistatakse südant.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna võiksite tavalisest rohkem kannatust varuda, sest väga võimalik, et teie ettevõtmised ei taha sugugi plaanipäraselt laabuda. Püüdke olla spontaanne.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 10 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. …

horoskoop

Horoskoop – Reede 9 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. …

Loe, millistel tähemärkidel on kõige keerulisem suhtekarma?

Meie inimestena kogeme karmat erinevalt, sest meil kõigil on mängida oma unikaalne lugu. Inimeste karmad …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 6 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna haihtuvad teie enda poolt välja mõeldud takistused ja tõrked. …

Leave a Reply