Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 24 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Võimalik, et lasete end täna kellegi pahaaimamatust märkusest vägagi häirida, kuid püüdke siiski mitte üle reageerida. Vältige hasartmänge ja alkoholi!

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Täna oleks teil targem teha kompromisse selle asemel, et ilmtingimata oma tahtmist läbi suruda. Kui te ise olete vastutulelik, siis tullakse ka teile vastu.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Võimalik, et kipute täna kummaliselt käituma ja tahtmatult oma kaaslaseid ära kasutama. Püüdke olla taktitundelisem ja tähelepanelikum teiste suhtes.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Täna on hea päev teha oma suhetes korrektuur. Vältige suhteid, mis teilt asjatult energiat röövivad ning keskenduge vastastikuse andmise suhtele.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Hea päev lubada omale meeldivaid kogemusi. Soodne aeg minna reisile ja otsida uusi huvitavaid suhteid. Olete täna uudishimulik ning teadmishimuline.

Neitsi
23. august – 22. september
Probleemid kerkivad lahendamata jäänud suhetest. Püüdke olla otsekohene ja aus, kuid vältige asjatut teravmeelsust ning teiste paikapanemist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Leiate, et kokkukuuluvustunne elukohaga ning ühendus perekonnaga aitab teil vältida psühholoogilisi kriise. Hea päev puhkuseks ja matkamiseks.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Kipute täna olema automaatse käitumisega. Lasete ennast ümbrusel mõjutada ja on oht, et unustate oma tegelikud soovid. Püüdke ikka oma peaga mõelda!

Ambur
23. november – 21. detsember
Täna valitsevad jõulised energiad. Suudate tavalisest kergemini hakkama saada kõikide vajalike asjadega ning oma kiire tegutsemisega innustate ka teisi.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänased planeediseisud on paljulubavad. Teie meeleolu on tavalisest tunduvalt helgem ning heas mõttes vabameelsem. Suudate vaadata maailma laiema pilguga.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Suurenenud vajadus romantika ja ilu järele. Aktiviseerunud on intuitsioon, tunnetate kaaslaste meeleolusid. Teie peenetundelisus teeb teid köitvaks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Teid ümbritsevad täna heatahtlikult meelestatud inimesed, kellega saate edukalt kõikvõimalikku koostööd teha. Paraneb ka läbisaamine perekonnaga.

Jaga
Back to top button