Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 17 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et teile tehakse täna avalik märkus, mis paneb teid ebamugavasse olukorda. Püüdke säilitada rahu ning väärikus, nii säästate ennast kõige paremini.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute ennast täna liiga palju teistega võrdlema, mis võib teie enesekindlusele halvasti mõjuda. Ootate kaaslaste arvamusi ja ettepanekuid.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Püüdke täna käituda võimalikult tagasihoidlikult, kuid samas hoidke silmad/kõrvad lahti kõige ümbritseva suhtes. Olge valmis uuendusteks!

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie enesetunnet hakkab nüüd mõjutama kellegi kapriisne käitumine. Ärge siiski laske endale pähe istuda, püüdke hoida oma pea püsti! Hea aeg reisimiseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna ülitundlik kriitika suhtes ning võite sattuda suuremasse sõnasõtta. Püüate tulihingeliselt oma seisukohti kaitsta. Püüdke säilitada väärikus!

Neitsi 23. august – 22. september
Esile kerkivad minevikku mattunud ja unustatud juhtumid. Võimalik, et kohtute mõne ammuse tuttava või lapsepõlvesõbraga. Olete veidi kinnine.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et teie lähedane sõber või pereliige hakkab teilt nüüd kõrgendatud tähelepanu ootama. Püüdke leida kuldne kesktee, et mõlemal oleks meeldiv suhelda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna võite kokku puutuda oma minevikuprobleemidega või siis lööb välja mõni haigus, mille ravimisest te mööda olete hiilinud. Pöörake tähelepanu tervisele!

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna valdavad teid vastandlikud meeleolud. Kui rõõmustate, siis nakatate sellega ka teised ning kui kurvastate, sunnite teisi endale kaasa tundma.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Püüate täna leida inimestega ühist keelt, kuid jääge alati siiski oma põhimõtetele kindlaks, nii hakatakse teist rohkem lugu pidama. Jagage oma teadmisi!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik patune, mida teete, tuleb teile tagasi. Viibige vabas looduses ja koguge positiivset energiat.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Soodne päev romantilisteks suheteks, lõbutsemiseks, spekulatsioonideks ja lastega tegelemiseks. Kutsuge külalisi ja veetke üks lõbus ja vahva päev.

Jaga
Back to top button