Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 mai

Horoskoop – Pühapäev 16 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et tunnete täna soovi loobuda mõnest võetud kohustusest. Aeg lendab kiiresti ning asjad kipuvad üle pea kasvama. Samas olete üsna läbinägelik.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Perekonna ja suguvõsaga seotud kohustuste kasv. Teilt oodatakse tuge ja mõistmist, võite sattuda psühholoogi rolli. Püüdke olla teistele eeskujuks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teile antakse täna tõenäoliselt huvitavaid väljakutseid. Võiksite püüda võimalikult palju tegutseda. Ärge laske sel päeval niisama mööda minna!
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Aktiviseeruvad harmoonilised ja meeldivad tunded, südamesoojus ja heatahtlikkus. Te ei otsi uusi suhteid, püüate säilitada harjumuspärast.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna aktiviseerub teie mõistus ning mälu. Intellektuaalsed vestlused saavad uue hoo sisse. Hea aeg kutsuda külalisi ja pidada teeõhtut.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et saate täna saatusemärke, millest alles mõni aeg hiljem aru saate. Vaadelge inimesi, kes teie teele satuvad peeglina ja võtke õppust.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete häiritud end ümbritsevatest ebatäiustest. Märkate igat pisiasja. Soodne päev käia arstlikus kontrollis ja tegeleda intellektuaalsete valdkondadega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kipute täna paika pandud plaanidest kõrvale kalduma, mis vahelduse mõttes võib päris hea olla, kuid vältige siiski ka mõttetut aja ja energia raiskamist.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna kerkivad teie ette seni varjul olnud teemad. Teie ammused unistused ja salajased huvid tulevad nüüd päevavalgele. Üldiselt pigem positiivne aeg.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Väga võimalik, et puutute täna kokku probleemidega, mis tulenevad minevikus unarusse jäänud asjadest. Nüüd on hea võimalus seda olukorda parandada!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tänased planeediseisud muudavad teid tundeliseks ning kirglikuks. Võite ootamatult armuda, kuid see tunne võib sama ootamatult ka ära kaduda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teie meeleolu on täna stabiilne. Romantikaks pole just kõige soodsam päev, kuid tõenäoliselt õnnestuvad nüüd väga hästi kõikvõimalikud ametlikud asjaajamised.
Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …