Sunday , 16 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 16 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Teid ei huvita võim, vaid püstitatud eesmärk, milleks on mõista oma potentsiaale. Teid haarab kirg võidelda ning naudite ootamatuid seiklusi.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna hea kaaslane. Suudate leida väljapääsu pingelistest situatsioonidest ning olla toeks neile, kes lähedust ja mõistmist vajavad.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Liigne tundelisus, ekstravagantsus ning murelikkus tekitavad probleeme kaaslastega. Oht saada petta, seetõttu ebasoodne aeg sõlmida lepinguid.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teie loominguline inspiratsioon on nüüd vaba ja liikuv. Samas soov suhelda teistega muudab teid liiga vastuvõtlikuks. Olge enesekindlam oma tegemistes!
Lõvi 23. juuli – 22. august
Aktiviseeruvad suhted, mis unarusse jäänud. Ootamatult kerkivad esile teemad, millest te võib-olla meelsamini ei räägiks, kuid rääkimine kergendab probleeme.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on soodne päev aktiivseks puhkuseks. Võite saada tõeliselt positiivseid, meeledejäävaid ning lõbusaid kogemusi, mis annavad jõudu ka edaspidiseks.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna suureneb teie huvi müstika ning kõige salapärase vastu. Naudite suhteid, mis on kergelt aimatava seksuaalse alatooniga. Vältige liigset alkoholi!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna valitseb oht saada pettuse või mahhinatsiooni ohvriks, seetõttu peaksite olema eriti ettevaatlik kõikvõimalike uute suhete ja lepingutega.
Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et saate täna sümboolseid märke, kuidas edasi tegutseda. Suureneb huvi filosoofia, religiooni või müstilist laadi teemade vastu.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et kohtute täna mõne oma vana sõbraga, kellega olete koos olnud ka rasketes situatsioonides. Aktiviseeruvad tugevad emotsionaalsed meeleolud.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teil on vajadus saada heakskiitu oma tegevusele.Tunnetate, et teilt oodatakse rohkem, kui suuteline olete. Tegelikult olete ise enda vastu liiga range.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna peaksite tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega võib teid rööpast välja viia.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 8 jaanuar

Loe ka Teisi horoskoope SIIT Jäär 21. märts – 20. aprill Tunnete soovi oma elustiili …