Sunday , 1 August 2021
horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 13 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna kerkivad esile tööalased probleemid, mistõttu romantikaks arvatavasti aega ei jäägi. Olete sunnitud mõned meelelahutused edasi lükkama.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et tunnete täna ebakindlust oma välimuse pärast. Olete tavalisest emotsionaalsem ning kipute asju ületähtsustama. Hea aeg lõbusaks seikluseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimalikud tõrked ja vähene keskendumisvõime. Närvilisus ning rahulolematus enese suhtes. Vältige ületöötamist, lubage endale midagi meeldivat.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et saate täna ootamatult laiema üldsuse tähelepanu osaliseks. Püüdke olla enesekindel ning usaldage oma oskusi. Hea päev teadmiste omandamiseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Praegu on otsingute ja kahtluste aeg, mil püüate ennast vaimselt täiustada ning otsite tõde. Püüdke kuulata südame häält ja jääda mõistlikuks.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna oleks teil targem püüda pigem tahaplaanile jääda. Vaadake hoolega, kellele mida rääkida saate. Teie sõnu võidakse hiljem kurjalt ära kasutada.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Suurepärane aeg esivanemate külastamiseks ja perekondlikeks koosviibimisteks. Ärge alahinnake oma sugulasi, nad võivad teie elus veel tähtsat rolli mängida.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on suurepärane päev, et lõpetada pikaleveninud tegemisi. Jätke liigne viimistlemine! Võimalik, et teie poole pöördutakse mingi abipalvega.

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete vajadust ennast arendada ning olete nüüd valmis selle jaoks ka omapoolseid samme astuma. See on teie jaoks uute ideede ja entusiasmi aeg.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tunnete täna arvatavasti soovi olla üksi. Väldite kõikvõimalikku suhtlust, mis ootab teilt aktiivset osavõttu. Püüdke veeta aega turvalises õhkkonnas.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Vältige ranget meeleolu ja ülemäärast nõudlikkust nii enda kui ka oma kaaslaste suhtes. Võtke aeg maha ja püüdke leida endas loomingulisi külgi.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete täna järeleandlikum ja paindlikum, kui tavaliselt, kuid ärge liiga paljust, mis tegelikult teile kuulub, kah loobuge. Olge valmis enda eest seisma.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …