Horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 10 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Pingetevaba ja harmooniline päev. Tunnete, et teie seljatagune on kindlustatud ning avastate, et teid toetavad inimesed, kellelt te seda oodanud poleks.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Haarake kinni igast võimalusest, et kasutada oma loovat jõudu heaks otstarbeks. Pange rõhk üldinimlikule heaolule ja vältige isikliku kasu tagaajamist.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Võimalik, et puutute täna kokku raskesti lahendatavate probleemidega. Saavutate edu, kui säilitate rahu ning huumorimeele. Tegelege asjadega, mis pooleli.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Teil on täna ennast raske ohjeldada neis asjades, mis puudutavad kõikvõimalikke lõbustusi. Olete tavalisest ülemeelikum, aktiivsem ja jutukam.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Kipute ennast täna kuulujuttudest häirida laskma. Vältige olukordi, kus võiksite stressi tunda või liigse emotsionaalse pinge tõttu masenduda.

Neitsi
23. august – 22. september
Täna on ideaalne päev alustada uute harrastustega või minna mõnda huvitavasse trenni. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini ja elukommete parandamise vastu.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Nüüd aktiviseeruvad meeleolud, mis sunnivad teid ennast tõestama ja samal ajal oma kaaslastele väljakutseid esitama. Võimalk, et satute sõnasõtta.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Püüate täna enese ümber luua müstilist ning salapäraselt köitvat kihti, millega oma salajase sümpaatia tähelepanu ja heakskiitu saavutada.

Ambur
23. november – 21. detsember
Peaksite täna olema eriti tähelepanelik selle suhtes, mida ütlete ja teete. Teie möödalaskmised võivad mängida suuremat rolli, kui ise arvatagi oskate.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et tunnete täna allasurutud viha inimeste suhtes, kes mingil moel teie üle kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Otsite kaastunnet ja headust, kuid püüdke hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Nüüd tuleks teie vaimsele tervisele suuresti kasuks väike vaheldus. Püüdke leida aega ja raha väikese väljasõidu jaoks. Soodne aeg dieedi alustamiseks.

KOOSTA OMALE ISIKLIK HOROSKOOP

Jaga
Back to top button