Monday , 17 January 2022
astrology gc13039e90 640

Horoskoop – Neljapäev 9 detsember

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete kaudselt seotud mõne oma tuttava poolt tehtud apsakaga. Teile langeb oodatust suurem tähelepanu.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna võivad teil probleemid tekkida tahtejõuga. Kipute liiga kergesti loobuma oma unistustest, kuid arvestage, et väiksed takistused käivad asja juurde!
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Soodne seis pühendada aega perekonnale, kodukoldele ja kodustele töödele. Otsite täna sisemist rahu ja kindlustunnet. Head suhted lastega.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on suurenenud teie soov võita kaaslaste tähelepanu ning olla eriline. Oma ettearvamatu käitumisega võite aga tõelise segaduse tekitada.

Neitsi 23. august – 22. september
Hakkate täna otsima ilu ja harmooniat. Püüate ka ise olla võimalikult sõbralik teiste suhtes. Saavutate tavalisest kergemini kompromisse.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie emotsionaalne meeleolu võib nüüd mitmed inimesed lausa ära ehmatada. Olge valmis ennast siiski kokku võtma ja oma käitumise kohta selgitusi andma.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete praegu inimeste suhtes jahe ning parema meelega väldiksite isiklikku suhtlust. Suurenenud on vajadus privaatsuse järele. Hea aeg koduseks tegevuseks.

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et tunnete täna tüdimust oma tavalise ja harjumuspärase elu suhtes. Hakkate alateadlikult uusi võimalusi ning seiklusi otsima.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Hakkate täna kõiges nägema märke ja sümboolseid tähendusi. Kipute situatsiooni üle müstifitseerima. Püüdke siiski jääda reaalsuse piiridesse.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Nüüd on hea päev uute ettevõtmiste alustamiseks. Kui lükkate täna käima mõne projekti, siis hakkab see tõenäoliselt väga hoogsalt edasi liikuma.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Idealiseerite täna rohkem, kui tavaliselt inimest, kelle suhtes juba pikka aega olete romantilisi tundeid tundnud. Suureneb vajadus läheduse järele.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoscope 2

Nädala horoskoop – Esmaspäev 10 jaanuar – Pühapäev 16 jaanuar 2022 aasta

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …