Wednesday , 14 April 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 8 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna valitsevad eelkõige rahulikud meeleolud. Suudate ka pingelistes olukordades säilitada kindlat meelt. Hea aeg finantstehinguteks ja kodusteks töödeks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna erakordselt avatud ning suhtlemisaldis. Tunnete inimeste suhtes loomulikku heatahtlikkust ja soovi olla neile kuidagi kasulik.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Pöörake tähelepanu oma vanematele ja kodustele. Tehke midagi toredat koos, see ühendab teid ja annab teile perekondlikku energeetilist tuge.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänased planeediseisud soosivad tegutsemist grupis. Jagage julgelt oma ideid, koos kaaslastega saate neid paremini ellu viia. Hea aeg suhtlemiseks lastega.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Ilmneb võimalus rakendada oma unistusi, romantilisi lootusi ja fantaasiaid. Aktiviseerub loovus ja töövõime. Lähenete uutmoodi armastusele.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna tavalisest ettevõtlikum ning iseseisvam. Soodne aeg plaanide paikapanemiseks, piletite broneerimiseks ja reisile minemiseks.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teid köidavad täna originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Olete rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne!

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Emotsionaalsed kokkupõrked mõjuvõimsate inimestega võivad aeglustada teie edu ärielus. Vältige ebaküpset käitumist ja pange ennast maksma.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et leiate oma elus midagi sellist, mida tahaksite muuta. Täna ongi hea päev teha algust sellisteks muudatusteks ja uuendusteks.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et puutute kokku inimestega, kes võivad teid mitut moodi aidata. Ootate teiste nõuandeid, tunnete, et see täiendab teie mõttemaailma.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Aktiviseeruvad seksuaalse alatooniga meeleolud. Olge valmis, et teie poole pöördutakse romantilises ja kirglikus meeleolus. Võimalik probleem armukadedusega.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Hea aeg avastamisteks, ideede läbilöömiseks, seiklemiseks ja ebastandardseks tegevuseks. Kuid säästa tuleks närvisüsteemi. Võimalik on unepuudus.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 10 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. …

horoskoop

Horoskoop – Reede 9 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. …

Loe, millistel tähemärkidel on kõige keerulisem suhtekarma?

Meie inimestena kogeme karmat erinevalt, sest meil kõigil on mängida oma unikaalne lugu. Inimeste karmad …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 6 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna haihtuvad teie enda poolt välja mõeldud takistused ja tõrked. …