Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 7 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võite täna sattuda olukorda, kus saate oma oskusi rakendada ning samal ajal olla inimestele kasulik. Samas aga kipute veidi närviline olema.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute olukordi lihtsustama ja olete "mütsiga löömise" meeleolus. Kuid sellise suhtumisega ei jõua te arvatavasti just eriti kaugele. Olge hoolikam!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Võimendub mõttevõime, mis intellektuaalset tegevust stimuleerib. Aktiviseerub leidlikkus ning võite ootamatult probleemidele lahenduse leida.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna peaksite vältima ohtlikke ning riskantseid ettevõtmisi. Rahasjades peaksite samuti üliettevaatlik olema. Tegelege meeldivate ja lõbusate asjadega.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võivad päevavalgele tulla asjad, mida olete varjata püüdnud. Võite sattuda ootamatult piinlikku olukorda. Ettevaatust rahaasjade ajamisel.

Neitsi 23. august – 22. september
Püüate endast jätta sõltumatu ja kindlameelse inimese muljet. Loodate sellise käitumisega võita ihaldatud partneri imetlust. Jääge siiski iseendaks!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna on igati soodne päev teha füüsilist tööd ning sporti. See vabastab teid pingetest ning annab jõudu ja entusiasmi edasiseks tegutsemiseks.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Palvetamine ja mediteerimine on täna väga soodustatud, kuid äritegevuseks ei sobi tänane päev üldse. Püüdke hoiduda nii füüsilisest kui vaimsest vägivallast.

Ambur 23. november – 21. detsember
Tänane päev võib teile tuua elamusi, millest ammu puudust olete tundnud. Uued tuuled toovad teie ellu varasemast erinevad meeleolud ning soovid.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Püüdke leida omale mõni meelepärane tegevus ning hoiduge stressi tekitavatest asjadest ja suhetest. Teie närvisüsteem vajab nüüd tõelist puhkust.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna suureneb märgatavalt teie teadmistejanu. Otsite suhtlust ka sellistelt inimestelt, kellega te tavaliselt ei lävi. Nüüd on inforohke aeg.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Kui teil avaneb täna võimalus ennast proovile panna ja teha midagi loovat siis kasutage võimalust. Väga võimalik, et avastate eneses varjatud talendi.

Jaga
Back to top button