Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 6 mai
Horoskoop – Neljapäev 6 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna saate paremini läbi oma perekonnaga ning võimalik, et võtate koos midagi toredat ette. Samas ametlike asjade ajamine ei taha kohe kuidagi sujuda.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna olema liiga tõsine ning asjalik. Püüdke aru saada, kui keegi teeb lihtsalt nalja ja olge spontaansem. Hea aeg üksindust vajavateks töödeks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on oht sattuda salakavalate inimeste ohvriks. Püüdke hoida oma tähelepanu erksana ning jääge kindlaks oma arvamusele. Ebasoodne finantstehinguteks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on raskendatud koostöö teiste inimestega, kuna olete närviline ning takerdute kergesti pisiasjadesse. Püüdke võtta pingelisi olukordi rahulikumalt!

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna võib mõni tuttav teid alt vedada ning kokkulepitud kohtumisele mitte ilmuda. Olge valmis selleks, et peate oma plaanid kiiresti ümber korraldama.

Neitsi 23. august – 22. september
Täna valitsevad innukus ja entusiasm. Teie energeetiline suutlikkus on üle keskmise. Nüüd on hea päev aktiivseks füüsiliseks tegevuseks.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Olete täna elujõuline ja reibas. Igatsete tavalisest rohkem oma ellu vürtsi ning meeldivaid pingeid. Hea päev loominguliseks koostööks teiste inimestega.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna tavalisest edevam ning jutukam, kuid peaksite siiski tähelepanu pöörama sellele, mida räägite ja kuidas olete. Võite endast rumala mulje jätta.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna rahutu ning püüate kõikide igavate kohustustega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Hea aeg muudatuste tegemiseks oma elus.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Nüüd hakkate tundma igatsust oma vanade sõprade järele. Teid mõjutavad nostalgilised meeleolud. Sobiv päev pere seltsis puhkamiseks ja kodusteks tegemisteks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete täna tavalisest optimistlikum ning suudate läheneda kõigele, mis teid ümbritseb, loominguliselt. Teie trumbiks on spontaansus. Head suhted lastega.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Suudate ennast täna paremini väljendada, kui tavaliselt. Te ei häbene välja näidata oma tundeid ning võimalik, et olete isegi väga emotsionaalne.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …