Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 28 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna peaksite rohkem tähelepanu pöörama sellele, mida räägite. Spekulatiivsed mõtted, mis kusagile välja ei vii, on kerged tulema. Vältige liialdamisi.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et saate täna väga õpetliku kogemuse osaliseks. Teadvustate midagi sügavamat elu ja iseenda kohta. Hea aeg mõttekaaslastega suhtlemiseks.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Alles nüüd saate ise aru, kui suured ambitsioonid teil tegelikult on. Teil on raske varjata oma emotsioone ning salasoove. Satute kergesti tülidesse.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võivad tekkida probleemid kodus, mis hakkavad teid pikemaajaliselt vaevama, seetõttu oleks soovitatav lahendada need kohe. Püüdke olla iseseisvam.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete ebakindlust ja isegi abitust. Ootate teistelt julgustust, ilma milleta ei julge midagi otsustavat ette võtta. Püüdke ennast rohkem usaldada.

Neitsi 23. august – 22. september
Peaksite täna olema ettevaatlik elektriliste seadmetega ning liikluses. Tänu oma hooletusele võite sattuda vägagi eluohtlikesse olukordadesse.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Esile kerkivad need probleemid, mille te juba ammu olete kaugele „laekasse“ peitnud. Võtke üllatused rahulikult vastu, need pole kaugeleulatuvad.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüate näida väga peene ning väljapeetuna. Vältige aga sellise käitumisega liialdamist. Saavutate edu, kui olete spontaansem ja loomulikum.

Ambur 23. november – 21. detsember
Huvi intellektuaalsete mängude suhtes. Soodne päev kultuuriasutuste ja massiürituste külastamiseks. Võib tekkida romantiline suhe. Tundlik ilumeel.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Tänased energiad nõuavad teilt iseseisvat ja küpset ellusuhtumist. Püüdke rasketesse olukordadesse kaine mõistusega suhtuda, emotsioonid unustage ära!Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete täna soovi luua selgust oma suhetesse. Reageerite väga kiiresti ja näitate oma tundeid nüüd rohkem, kui tavaliselt ka teistele välja.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Võimalik, et tunnete ennast täna veidi häirituna mõne tuttava või naabri hoolimatust ja ülbevõitu käitumisest. Tunnete soovi näidata neile koht kätte.

Jaga
Back to top button