Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna oleks soovitav vältida liiga isiklikke suhteid inimestega, kes teile küll meeldida võivad, kuid keda te siiski täielikult usaldada ei saa.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie eesmärgid annavad uut jõudu ja innustust aktiivseks tegutsemiseks. Olete täna sihikindel ja vankumatu. Ettevaatust liikluses ja terariistadega.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Ihkate muudatusi, uusi kogemusi ja vabadust. Võivad ilmneda teie varjatud omadused. Oht muutuda liiga tundeliseks, ekstsentriliseks ja häbematuks.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna veidi kergemeelsem ja lobisemishimulisem, kui tavaliselt. Püüdke siiski olla tähelepanelik, eriti juhul, kui teile mõni saladus usaldatakse.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et saate täna avaliku kiituse osaliseks ning teie omadusi tõstetakse esile. Tõenäoliselt tunnete ennast selles olukorras nagu kala vees!

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on oht kulutada kergekäeliselt raha, mis hiljem valusalt kätte maksab. Samas on hea päev õppida midagi uut või võtta ette üks huvitav seiklusromaan.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Kipute täna liiga kergekäeliselt inimesi usaldama ning neile lootma. Võite aga pettuda, kui näete, et te polegi kellegi jaoks nii tähtis, kui lootsite.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teil on kindlad seisukohad, kuid peate endalt küsima, kas need on tõesti teie enda omad, sest lasete tihti oma vanematel ja lähedastel end mõjutada.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna valitsevad kirglikud energiad. Teie seksuaalsus on praegu suurem, kui tavaliselt. Samas on oht sattuda armukadedusest tulenevatesse tülidesse.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et teie ellu satub täna inimene, kellega teil ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ärge alahinnake võimalusi, mida tänane päev toob!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna ei taha asjad hästi alluda teie kontrollile. Võimalikud segadused ja üksteise valestimõistmine. Jätke tähtsate otsuste tegemine kellegi teise hoolde.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Puutute täna ootamatutel asjaoludel kokku selliste inimestega, kellega teil tavaliselt suhelda ei tule. Võimalik, et teilt palutakse abi.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …