Sunday , 1 August 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 20 mai

Horoskoop – Neljapäev 20 mai

Loe ka: Loe mida toob juunikuu sinu tähemärgile.

Jäär 21. märts – 20. aprill
Kipute nüüd liigse stressi tõttu söögi ja joogiga liialdama. Täna oleks sobiv aeg pigem puhkamiseks, kui ametlike asjade ajamiseks. Ettevaatust liikluses!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Teie meeleolu on suhteliselt muutlik. Soovid ja ideed vahelduvad nii kiiresti, et te ei saa enam ise ka aru, mida tahate. Vältige pealiskaudseid lubadusi.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänane päev võib tuua intriige ja kõikvõimalikke vastuolusid. Püüdke käituda ettevaatlikult, vältige emotsioonipurskeid ning võtke aeg maha!
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete austatud ning tunnustatud inimene. Suudate näha probleemi tervikuna ning ei killusta seda. Edu valdkondades, mis vajavad ettenägelikkust.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võite saada täna ootamatult teada, et teie selja taga räägitakse hoopis teist juttu, kui teie ees. Võimalik pettumine inimestes, keda usaldasite.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et teile näidatakse täna välja suurt poolehoidu ja sümpaatiat. Saavutate kergesti oma eesmärgid. Samuti hakkavad finantsasjad nüüd lahenema.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tegelete eneseanalüüsiga. Saate uusi kogemusi ning elutarkust. Kui tunnete depressiooni ja soovimatust oma kohustusi täita, oleks targem puhata.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Püüdke vältida oma positsiooni kuritarvitamist. Kõik patune, mida teete, tuleb teile tagasi. Viibige vabas looduses ja koguge positiivset energiat.

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie ego on täna tavalisest haavatavam ja seetõttu kipute omale ette kujutama, et teist ei peeta piisavalt lugu. Arusaamatused on kerged tekkima.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tänane päev võib ootamatult tuua teie ellu inimese, kellega väga lähedaseks saate. Sellest võib areneda romantiline ja igati meeldiv suhe.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna valitseb traumadeoht, mistõttu püüdke vältida liigset tormakust ja rabedust. Isegi, kui hakkate juhuslikult kuskile hilinema, säilitage rahu!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Sotsiaalne aktiivsus, lävivus ja lepingute sõlmimise võimalus. Partnerlussuhtes võib ilmneda soov oma kaaslast maha suruda ning kamandada.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli

Horoskoop – Pühapäev 25 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna unistav ning …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli

Horoskoop – Neljapäev 22 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Täna oleks soovitav vältida …