Tuesday , 2 March 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 18 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võite täna pisiasjade pärast segadusse sattuda. Liigsest konservatiivsusest tulenevalt on teil teiste inimestega raske koostööd teha. Hea päev suurpuhastuseks.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Ärge usaldage täna oma isiklikke asju kellegi teise hoolde. Inimesed võivad teid tahtmatult alt vedada ning unustada teie jaoks ülitähtsad asjad hoopis ära.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie emotsionaalne meeleolu võib nüüd mitmed inimesed lausa ära ehmatada. Olge valmis ennast siiski kokku võtma ja oma käitumise kohta selgitusi andma.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Kipute täna olema liiga omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg aga teha töid, mis vajavad praktilist mõtlemist.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna tavalisest julgem, ausam ning otsekohesem. Võimalik, et satute olukorda, kus tajute väga teravalt ebaõiglust, mille kohta te koheselt sõna võtate.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Tunnete täna tavalisest suuremat muret oma välimuse ning tervise pärast. Suheldes teistega kipute paranoiline olema. Tegelege täna koduste asjadega.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete soovi ennast tõestada. Võimalik, et puutute kokku võimuga ja satute ootamatult juhi rolli. Ettevaatust, aset võivad leida agressioonid.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Teil tuleks analüüsida oma tõelisi soove. Uue tsükli algus annab lootusi uuele ja paremale armastusele.Tuleb koostada tegevuse ja äriplaane.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Võimalik, et satute täna olukorda, kus olete kaudselt seotud mõne oma tuttava poolt tehtud apsakaga. Teile langeb oodatust suurem tähelepanu.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik kokkupuude mõistatuslike ja keeruliste isikutega. Ärge püüdkegi tingimata kõigest mõistusega aru saada, jääge ise võimalikult loomulikuks!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete soovi teha oma kodus muudatusi, näiteks osta uut mööblit vmt. Võimalik, et teile tulevad täna ootamatult külalised või näete vana tuttavat.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teil on täna kalduvus lihtsaid asju keeruliseks teha. Püüate leida täiuslikku moodust, kuidas ennast väljendada, kuid tõenäoliselt jääte raskustesse.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …

Nädala horoskoop 21. veebruar – 28. veebruar 2021

Siin on Sulle nädala horoskoop kõikidele tähemärkidele. NB! Vaata ka oma Tõusvat-, Päikese- kui ka Kuumärki, et saada …

horoskoop

Horoskoop – Esmaspäev 22 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseteadvus pole just kõige aktiivsem ning lasete endale liiga …