Saturday , 31 July 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 17 juuni

Horoskoop – Neljapäev 17 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Emotsionaalsete meeleoludega päev. Täna kerkivad esile tunded ja meeleolud, mida siiani olete püüdnud alla suruda. Usaldage oma intuitsiooni.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et eneserealiseerimine nõuab teilt täna hiiglaslikke jõupingutusi, ning tunnete ennast seetõttu rusutuna. Tegelege täna millegi lihtsaga.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete nüüd edukas äriasjades. Rahalised tehingud hakkavad sujuma paremini, kui siiani. Teie materiaalne olukord paraneb. Vältige suuri riske


.

Vähk 22. juuni - 22. juuli
Täna on päev, mil puutute kokku omaenese komplekside ja allasurutud hirmudega. Võimalik, et leiate ootamatu lahenduse kaua aega õhus rippunud pingele.

Lõvi 23. juuli - 22. august
Otsite kaastunnet ja headust, kuid püüdke hoiduda enesehaletsusse laskumisest. Soovitatav veeta tänane päev koos mõne usaldusväärse sõbraga.

Neitsi 23. august - 22. september
Tänased planeediseisud soosivad kõikvõimalikke raha ning paberitega seotud asjaajamisi. Suudate olla väga täpne ning märkate igat pisiasja.
Kaalud 23. september - 23. oktoober
Hoiate täna kirglikult oma saladusi ja vaateid. Te ei taha avaldada oma mõtteid mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi inimene püüab teile lähedale jõuda.

Skorpion 24. oktoober - 22. november
Täna võib teil tekkida soov astuda välja oma igapäevasest elurütmist ning teha midagi ebatavalist. Olete valmis kõigeks uueks ning huvitavaks.

Ambur 23. november - 21. detsember
Olete täna rohkem, kui tavaliselt avatud kõikvõimalike uute ideede ning ettepanekute suhtes. Ootate huviga teiste inimeste arvamust ja nägemusi.
Kaljukits 22. detsember - 20. jaanuar
Tänased planeediseisud võivad põhjustada närvilisust ja suhete katkemist. Ebasoodne aeg elukoha vahetuseks ja muude suuremate muudatuste tegemiseks.

Veevalaja 21. jaanuar - 18. veebruar
Olete täna heameelega valmis rääkima endast, kuid samas teiste probleeme ja isikupära te ei märka. Olge oma kaaslaste suhtes austavam ja kuulake ka neid.

Kalad 19. veebruar - 20. märts
Teie endine mõtteviis laieneb ja areneb. Olete vähem subjektiivne ning suhtumine ümbritsevasse maailma heldem ja arusaavam. Toetuge oma kogemustele.

Jaga

Vaata ka:

photo 1437915160026 6c59da36ede2

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida

Need 3 tähemärgid ei oska meestega üldse flirtida Mõni naine ei saa ilma flirtimiseta elada …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 24 juuli

Horoskoop – Laupäev 24 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et puutute kokku …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli

Horoskoop – Kolmapäev 21 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli

Horoskoop – Teisipäev 20 juuli Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et armute täna …