Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 14 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Võimalik, et teile avaneb täna hea võimalus oma kaotatud positsiooni tagasi saada või ihaldatud partneris huvi äratada. Olete tavalisest enesekindlam.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Võimalik, et püüate täna esineda enamana, kui tegelikult olete ning tekitada sellega teistes kiusatust teid proovile panna. Püüdke jääda ausaks.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Tänane päev võib teie ellu tuua inimesi, kelle käitumine nõuab teilt tugevat enesevalitsust. Samas on hea päev oma isiklike asjade korrastamisel.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Kipute inimeste kallal norima ning võite vägagi teravmeelseks muutuda. Samas olete tundlik, kui keegi teie suhtes märkuse julgeb teha. Püüdke leida tasakaal.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Hea päev alustamiseks ning algatamiseks. Olete energiline ja originaalsete ideedega. Kuid ettevaatlik tasuks olla võõrastega, kelle motiivid pole teada.

Neitsi
23. august – 22. september
Täna on hea aeg meelelahutusteks, kuid töö tegemine ei taha üldse sujuda. Olete veidi bravuurses ja liialdavas meeleolus. Vältige kergemeelseid suhteid.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Ootamatu tegevuse ja originaalsete projektide aeg. Kuid arvatavasti kõik üritused jäävadki vaid eksperimentide tasemele. Ettevaatust olmetehnikaga!

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Pöörake täna suuremat tähelepanu oma lähedasele kaaslasele. Kui peate langetama teid mõlemat puudutavaid otsuseid, siis tehke seda kindlasti koos.

Ambur
23. november – 21. detsember
Nüüd peaksite rohkem tähelepanu pöörama oma teadmistele, vältige sõnavõtte teemadel, kus te eriti kodus pole. Parem jääge tahaplaanile ja laske teistel rääkida.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et peate ennast nüüd kokku võtma ja mõistuse abil omale selgeks tegema asju, mida te parema meelega ei tunnistaks. Hea päev enese harimiseks.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Seesmised impulsid võivad omada lammutavat efekti või põhjustada tasakaalustamatust. Tunnetate, et kaaslased ei mõista teid nii, nagu tahaksite.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Tunnete täna soovi pühendada aega oma kodu ja iseenda jaoks. Hea aeg on poolikute koduste remonttööde lõpetamiseks, koristamiseks, perega suhtlemiseks.

Jaga
Back to top button