Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 mai

Horoskoop – Neljapäev 13 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna kasvavad pinged üle pea ning see võib teie tervisele märgatavat halba mõju avaldada. Vältida tuleks alkoholi ületarbimist. Oht varaste ohvriks jääda.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalikud probleemid kaaslastega. Kuid ärge kõike toimuvat teiste kaela ajage, arvestage, et teie enda alateadvuse jõud kisuvad neid esile.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie kavatsused ja plaanid on suunatud materiaalse heaolu parandamisele. Otsite mugavust ning turvalisust. Soodne päev olla kodus koos perega.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna on päev, mil teie võimed ja võimalused aktiviseeruvad ning suudate näha olukorda õiges valguses. Hea päev finantstehinguteks ja suhtlemiseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Kui olete otsinud sügavamat suhet, siis täna väga tõenäoliselt leiate kellegagi ühise keele. Sellised vaimset laadi suhted kestavad võib-olla terve elu.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna teadmistejanuline ja uudishimulik. Tänased planeediseisud soosivad reisimist, küllaminekut, suhtlemist ja mõne uue asja õppimist.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Täna valitsvad energiad panevad teid rohkem raha raiskama, kui tavaliselt. Kipute tegema pealiskaudseid otsuseid selle kohta, mida vajate ja mida mitte.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänased planeediseisud võivad teid muuta ülitundlikuks ja emotsionaalselt ebastabiilseks. Kaldute võtma kõike liiga isiklikult ning solvute kergesti.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna tuleks olla üksteise vastu hellem ja heldem. Tekkinud konflikt nõuab teilt liialt palju energiat.Loobuge tormilistest kirgedest.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Tähtsale kohale kerkivad psühholoogilised teemad. Võimalik, et puutute kokku oma varjatud sisemise maailma tunnetamisega ning avastate endas midagi uut.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Teie enesekindlus kasvab ning võimalik, et saavutate avalikkuse tunnustuse. Kuid püüdke mitte muutuda egoistlikuks eneseimetlejaks, austage teisi.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teie tunded on arukad ning kainelt läbimõeldud. Suudate ennast kontrollida ja vaos hoida. Muutute ehk liigagi rangeks enese vastu, püüdke olla avatum.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Tekivad kaheti mõistetavad uued …

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Esmasäev 21 juuni

Horoskoop – Esmasäev 21 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Rahutute meeleoludega päev. Raske …