Wednesday , 26 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 13 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna emotsionaalselt vastuvõtlikum, kui tavaliselt. Võite kergesti haiget saada, kuid õnneks sama lihtne on teile ka rõõmu valmistada.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et puutute täna kokku selliste probleemidega nagu depressioon, närvilisus ja üksindus. Otsige suhet iseendaga, püüdke end üles leida.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Teie loomingulised potentsiaalid on täna suuremad, kui tavaliselt. Töötate rohkem ja väljendate end igati täiuslikumalt. Aeg isiklikuks kasvuks.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete täna usaldusväärne ning kohusetundlik, kuid veidi kuiv. Tunnete hirmu uute ja vähegi ekstreemsete asjade ees. Turvatunne on teile täna eriti oluline!
Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna veidi sõjakas. Kui keegi peaks teie vastu kuidagi lugupidamatu või teravmeelne olema, siis vastate talle mõnuga veelgi teravamalt.

Neitsi 23. august – 22. september
Mõistuse ja emotsioonide konflikt võib muuta teid täna emotsionaalseks ja ülitundlikuks vähimagi kriitika suhtes. Ärge võtke ennast liiga tõsiselt!

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võite täna liigse hooletuse tõttu mõne apsakaga hakkama saada. Olge tähelepanelik liikluses, vältida tuleks alkoholi ja mõnuainete tarbimist.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Tänased planeediseisud on seotud psüühilise ja vaimse kogemuse omandamisega. Tunnete soovi loobuda halbadest harjumustest ja tegeleda endaga.
Ambur 23. november – 21. detsember
Viite ellu seda, millel on teie jaoks väärtus. Olgu selleks siis raha ja füüsiline heaolu või vaimsed väärtused ja õiglusefilosoofia. Sihikindlus.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Võimalik, et saate täna hakkami millegi sellisega, millega te veel mõni aeg tagasi poleks kindlasti tegelenud. Hea aeg piiride ületamiseks.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna olge valmis ootamatusteks. Võimalik, et kolleeg teatab teile midagi sellist, mis vajab kiiret tegutsemist. Teie reaktsioonist võib palju oleneda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Enesedistsipliin pole täna just teie kõige tugevam külg. Kipute kiusatustele ja ahvatlustele liiga kergesti järgi andma. Vältige alkoholi!

Jaga

Vaata ka:

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb laupäeval 22.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Sõnn 2. Ambur 3. Vähk Loe ka: Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 22 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Tänane päev võib teie ellu tuua mõne uue tuttava, …

horoscope 2

Loe millisel 3 tähemärgil tuleb täna reedel 21.01 hea või keeruline päev

Keeruline päev tuleb 1. Kalad 2. Neitsi 3. Veevalaja Loe ka:  Horoskoop: Reede 21 jaanuar Hea päev tuleb: 1. Sõnn …

horoskoop

Horoskoop – Reede 21 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Ilmnevad pealehakkamine, aktiivsus ja läbilöögivõime. Olete iseseisev ja otsustusvõimeline. …