Horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 12 mai

Jäär
21. märts – 20. aprill
Püüdke meenutada, et te pole mitte ainult eraldiseisev indiviid, vaid kuulute ka teatud määral inimrühma, kus teil on kohustused ja vastutus.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Kaldute täna äärmustesse ning otsite täiuslikkust. Püüdke olla liberaalsem ja vältige emotsionaalset kiindumist oma plaanidesse ning ideedesse.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Soodsate mõjudega päev. Võib tekkida palju valikuvõimalusi. Uued ja ootamatud ideed. Hea päev aktiivseks suhtlemiseks ning eneseteostuseks.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Kerkib üles soov teha sisseoste ning võite eneselegi ootamatult osta midagi ebapraktilist, kuid kaunist, näiteks mõne kunstieseme või nipsasjakese.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Olete nüüd inimeste suhtes skeptiliselt meelestatud. Samas on oht, et te ei suuda vahet teha neil, kes on teie poolt ja kes vastu. Vältige agressiivsust.

Neitsi
23. august – 22. september
Olete täna teravmeelne ning otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes siiani end teistest paremaks pidasid ja ennast ületähtsustasid.
Kaalud
23. september – 23. oktoober
Tunnete täna rahulolematust ning soovi oma elu paremaks muuta. Võite eneselegi ootamatult hakata lõhkuma ebavajalikke suhteid. Varguste oht.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna on teie jaoks soodne päev koostöö arendamiseks või laenu küsimiseks. Jätate endast usaldusväärse ning igati meeldiva inimese mulje.
Ambur
23. november – 21. detsember
Olete täna kinnisem ja endassetõmbunum, kui tavaliselt. Samas on hea päev tegeleda mingit sorti intellektuaalse tegevusega. Teie mõistus otsib rakendust.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Täna on väga hea päev igasuguse töö tegemiseks ja kohustuste täitmiseks. Planeediseisud soodustavad head tervist, võimalik paranemine haigusest.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Täna satute tõenäoliselt situatsiooni, kus tõuseb esile teie andekus, kuid samas kipute ise veidi egoistlikult käituma. Püüdke olla inimsuhetes ettevaatlik.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Loominguline päev! Teil on täna nii palju mõtteid ja ideid, mistõttu võib juhtuda, et te tegudeni ei jõuagi. Samas on ju hea vahel ka lihtsalt unistada!

Jaga
Back to top button