Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Neljapäev 10 juuni

Horoskoop – Neljapäev 10 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Võimalik luksusreis või harmooniline ja romantiline suhe välismaalasega. Materiaalse olukorra paranemine tänu jõukale sõbrale. Uued võimalused.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Nõuate nüüd oma kaaslastelt piinlikku täpsust kõikvõimalikes kokkulepete täitmistes. Teid häirivad tavalisest rohkem kõikvõimalikud pisiasjad.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Olete täna veidi egoistlikum, kui tavaliselt, mistõttu inimesed, kes siiani arvasid, et saavad teid käsutada, on nüüd sunnitud teiega rohkem arvestama.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tänane päev võib teie ellu tuua vägagi suuri katsumusi. Püüdke säilitada positiivne meelestatus, see kandub ka teistele üle ja kõik laheneb kergemini.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Olete täna ootamatult avatud ja enesekriitika on peaaegu olematu. Hea päev oma tunnete avaldamiseks kaaslastele, kuid vältige liigset pealetükkimist.

Neitsi 23. august – 22. september
Olete täna tavalisest sihikindlam ning suudate oma soove väga konkreetselt esitada. Suudate vältida teie jaoks ebahuvitavaid tegevusi ja kohustusi.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et puutute täna kokku kangekaelsete inimestega, kes kalduvad teisi kamandama. Sellises situatsioonis on aga kõige targem lihtsalt minema kõndida!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et pettute täna oma ideaalides ning tajute nende ebapraktilisust. Püüdke olla optimistlik ja ärge kaotage tänase ebaedu tõttu oma unistusi.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna võite kokku puutuda keskendumisraskustega, mis tekitab probleeme suhtlemisel. Olete emotsionaalne ja kipute ennast igast tühjast asjast häirida laskma.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Mõni sõber võib teid täna üllatada oma ootamatu käitumisega. Teid hakkavad nüüd mõjutama eelkõige need energiad, mis seotud originaalsusega.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Vältige täna rutakaid otsuseid. Lükake võimalusel need pigem edasi ja tegelege asjadega, mis poolikuks jäänud. Hea aeg koduseks tegevuseks.’

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna kerkivad päevakorda teie lähedaste inimestega seotud probleemid. Võimalik, et teilt palutakse nii materiaalset kui vaimset toetust.

Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Hea päev alustamiseks ning …