Horoskoop

Horoskoop – Laupäev 9 aprill

Jäär
21. märts – 20. aprill
Hea päev eneseületamiseks. Võimalik, et satute situatsiooni, kus tunnete end ebamugavalt ning peate tegema suuri jõupingutusi, et rahulikuks jääda.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Võite ennast tunda ebakompetentsena ning seetõttu piirate end ka seal, kus see tegelikult vajalik pole. Olge optimistlikum ja uskuge endasse rohkem.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Probleemid seadustega juhul, kui tegutsete omapead, oma õiguses veendunult ja teistelt nõu küsimata. Püüdke arvestada tervikuga ja inimestega teie ümber.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Võimalik, et tunnete täna väsimust ja tüdimust ning soovi muuta oma elu. Püüate leida võimalusi, kuidas oma kaaslastele neid soove väljendada.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Teie eneseusk ja teadmised võidakse nüüd tõeliselt proovile panna. Kui keegi teid provotseerima peaks hakkama, siis ärge minge sellest kohe põlema.

Neitsi
23. august – 22. september
Püüate täna olla kohusetundlik ning tõenäoliselt suudate edukalt likvideerida mõne võla või poolelioleva töö. Vältige uute kohustuste võtmist.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Täna on kergete ja meeldivate mõjudega päev. Ühtviisi hästi sujuvad nii töö tegemine kui ka sõpradega lõbusalt aja veetmine või külaliste vastuvõtmine.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna võivad tekkida raskused otsustamisel. Parema meelega pöörduksite oma kaaslaste poole ja jätaksite kõik, mis seotud vastutamisega, nende kanda.

Ambur
23. november – 21. detsember
Täna on hea päev tegeleda kõige uue ja loomingulisega. Saate inspiratsiooni veidi ekstreemsetest olukordadest või võõrastest kultuuridest.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Laienevad huvivaldkonnad ja aktiviseerub õppevõime. Muutute kaaslaste seisukohtade suhtes tolerantsemaks. Praegu paika pandud plaanid on reaalsed.
Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Tunnete end täna veidi ebakindlana, kuna arvate, et teie teadmised pole piisavad. Usaldage oma intuitsiooni, nii saavutate hetkel parimad tulemused.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Olete enesekindel probleemide lahendamisel. Hea aeg hoolitseda nende eest, kes tõesti teie abi vajavad. Teist õhkub rahu ja heatahtlikkust.

Jaga
Back to top button