Horoskoop

Horoskoop – Laupäev 30 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Tunnete täna tavalisest suuremat tungi rääkida ja suhelda inimestega. Kuid pöörake suuremat tähelepanu sellele, mida ja kellele te rääkida võite!

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Olete täna nõus teiste peale raha kulutama rohkem, kui tavaliselt. Samas olge tähelepanelik, sest teie lahke meeleolu võib ligi tõmmata ka manipulaatoreid.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Suudate täna väga oskuslikult sulanduda seltskonda nii, et teie kohalolu ei märgatagi ning räägitakse rahulikult asjadest, mis pole teie kõrvadele mõeldud.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Tunnete täna huvi psüholoogiliste ja varjatud teemade vastu. Võimalik, et satute olukorda, kus peate kasutama oma vaimujõudu ja intuitsiooni.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Teid on täna lihtne närvi ajada. Võimalik, et keegi naudib teie ülereageerimist ning kasutab seda teie enda vastu. Täna on parem omaette tegutseda.

Neitsi 23. august – 22. september
Kipute ennast pisiasjadest liiga palju häirida laskma. Teil on nüüd raske lihtsalt aeg maha võtta ja lõõgastuda, ikka leiate midagi, mis teid häirib.

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et muudate mõnes tähtsas küsimuses ootamatult meelt või siis satute situatsiooni, kus olete kahevahel. Inimsuhted peaks harmoonilised olema.
Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et satute täna tahtmatult seltskonda, kus räägitakse teemadel, mis on teile vastumeelsed. Jääge iseendaks, kuid vältige provotseerimist!

Ambur 23. november – 21. detsember
Teie mõistus on täna tavalisest aktiivsem. Vajate omale vestluspartnereid, kellega saaks rääkida intellektuaalsetel ja filosoofilistel teemadel.

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui täna millegagi hoogu satute, siis on teil seda raske peatada. Võtate kõiki oma tegemisi väga kirglikult ning ootate teistelt austavat suhtumist.
Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Püüdke täna unustada kõik teisejärgulised asjad ning keskenduge vaid sellele, mis tõesti vajab teie tähelepanu. Ärge võtke omale lisakohustusi juurde.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Naudite täna teiste inimeste tähelepanu. Püüate oma kaaslasi panna uskuma, et olete erakordselt vapper ja huvitav isiksus. Ettevaatust terariistadega.

Jaga
Back to top button