Friday , 5 March 2021
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 23 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võivad esile kerkida suhted, mille toimimisse te juba ammu ei uskunud. Peaksite võtma aega, et lahendada ebamääraseid õhku rippuma jäänud asju.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tunnete, et miski teis vajab parandamist. Püüdke vaadelda end ümbritsevaid inimesi ja nende kaudu ennast paremini tundma õppida. Hea päev õppimiseks.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Päev toob teile head võimalused enese teostamiseks. Kui olete loominguinimene, peaksite kindlasti püüdma mõne uue idee rakendamist ka praktiliselt.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Nüüd on aeg, mil hakkate otsusekindlalt oma eesmärkide poole minema. Samas kipute veidi isekas olema. Püüdke leida tasakaal enda ja kaaslaste soovide vahel.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi eralduda ühiskonnast ja tunnetada maailma läbi loomingulise prisma. Hea päev oma ideede realiseerimiseks.

Neitsi 23. august – 22. september

Loominguline päev! Teil on täna nii palju mõtteid ja ideid, mistõttu võib juhtuda, et te tegudeni ei jõuagi. Samas on ju hea vahel ka lihtsalt unistada!
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Hea päev tegeleda ülimat tähelepanu ja täpsust nõudvate tegevustega. Suudate mõtelda praktiliselt ja olete läbinägelik. Hea arstlikuks läbivaatuseks.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kaldute täna illusiooni ning seetõttu peaksite olema äärmiselt ettevaatlik kõikvõimalike salateadustega. Hoiduge alkoholist ja muudest mõnuainetest.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Suudate nüüd ületada piire, mis tavaliselt teid kammitsevad ja ahistavad. Tänu oma vabale käitumisele leiate uusi ja huvitavaid tuttavaid.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võib juhtuda, et paika pandud plaan pudeneb laiali ning asjad lähevad hoopis teisiti, kui ootasite. Püüdke olla võimalikult dünaamiline!

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar

Suudate oskuslikult laveerida ning teisi eksiteele viia. Püüdke siiski vältida oma kaaslaste usalduse kuritarvitamist. Hea päev tehingute tegemiseks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna suureneb teie üksiolemise vajadus. Olete tavalisest kergemini ärrituv ning meelsamini väldiksite inimestega suhtlemist. Hea päev kodu korrastamiseks.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Neljapäeva 25 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie mõtted liiguvad täna eriti kõrgetes sfäärides, tunnete igatsust millegi …

Märtsikuu horoskoop – Armastus, töö ja raha.

KALAD Armastus. Armastusel on tuhat varjundit ja need ei ole hallid, vaid hoopis vikerkaarevärvi. Töö. Tänu intuitsioonile …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 24 veebruar

Jäär 21. märts – 20. aprill Võidate täna kerge vaevaga teie jaoks oluliste isikute heakskiidu. Suudate …

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 22.02 – 28.02.2021

Jäär – Võidab Sõnn – Võidab   Kaksikud – Ei võida   Vähk – Võidab …