Horoskoop

Horoskoop – Laupäev 16 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Käitute täna tundelise, südamliku ja pehme inimesena. Suudate olla kaastundlikum ja tähelepanelikum, kui tavaliselt. Samas kipute liiga kergesti solvuma.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänu oma võimukusele saate hästi hakkama kriisisituatsioonide lahendamisega. Teil on hea psühholoogiline vaist ja puudub hirm ekstreemsuste ees.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tänased planeediseisud toovad teid kahe jalaga maa peale tagasi. Tõenäoliselt avastate järsku, et olete olnud suures illusioonis kellegi suhtes.

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Võite täna kokku puutuda inimestega, kes hakkavad teie elu ümber korraldama ning oma ideid peale suruma. Sellisel hetkel on kõige targem lihtsalt lahkuda.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Täna on hea aeg üle saada oma laiskusest ning lõpuks ometi hakata tegelema millegi tervislikuga. Suureneb huvi alternatiivmeditsiini vastu.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalik, et peate täna üles näitama suurt tahtejõudu, olge valmis ennast ületama. Nüüd võivad teie teele sattuda inimesed, kes püüavad teid üle trumbata.
Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teil on täna tavalisest parem keskendumisvõime. Teid ei sega isegi provotseerivad ja närvilised inimesed. Olete lihtsalt liiga laisk, et nendega tegeleda!

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Liigne tundelisus, ekstravagantsus ning murelikkus tekitavad probleeme kaaslastega. Oht saada petta, seetõttu ebasoodne aeg sõlmida lepinguid.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna on päev, mil peaksite püüdma teha muudatusi seal, kus juba ammu oleks pidanud muudatustega alustama. Pöörake tähelepanu unarusse jäänud tervisele.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna võivad tekkida probleemid, mis seotud tehnikaga. Sinna alla käivad ka transpordivahendid. Samuti kipute ise veidi hajameelne ning pealiskaudne olema.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Täna võivad tekkida probleemid, mis tingitud sellest, et olete oma tõekspidamistes jäigalt kinni. Püüdke ka teisi kuulata, võite enda jaoks midagi uut leida.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Olete köidetud huvitavatest ja erilistest inimestest. Tunnete tugevat tõmmet ekstreemsuste ja ekstravagantsuse poole. Hea päev uue avastamiseks.

Jaga
Back to top button