Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 15 mai

Horoskoop – Laupäev 15 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Muutute õnnelikumaks, vabamaks ning teie enesetunne paraneb. Kasutage tänaseid positiivseid planeediseise ära ja olge maksimaalselt aktiivne.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Tänu oma otsustavusele saate nüüd üle nii mõnestki takerduma jäänud probleemist. Tunnete uut energiat eneses ja soovi hakata tegelema mõne uue hobiga.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Vältige kõikvõimalikke kokkupõrkeid ja asjatut energia raiskamist vaidlemisele inimestega, kes teiega nagunii nõustuda ei soovi. Jälgige olukorda eemalt.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Teis pulbitsevad armastuse ja seksuaalsuse energiad. Oht tarvitada liigselt alkoholi või narkootilisi aineid. Võite kokku puutuda millegi müstilisega.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänased planeedimõjud sunnivad teid muutuma aktiivsemaks ja töötama enesearengu suunas. Loobuge ükskõiksest suhtumisest, hinnake seda, mis teile antud.

Neitsi 23. august – 22. september
Hea päev probleemide lahendamiseks ja reputatsiooni parandamiseks. Kui olete piisavalt aktiivne ja taktitundeline, suudate parandada keerukaid suhteid.

<


Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tundeelu ja perekonnasidemed on teie elus esikohal. Oma mõtetes rändate minevikku, otsides turvalisust. Lasete oma emotsioonidel määrata elu suunda.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Olete täna üsna isemeelne ning kipute inimesi kamandama. Teil on raskusi mõistmisel, et ka teistel võiks õigus olla. Püüdke täna iseseisvalt tegutseda.

Ambur 23. november – 21. detsember
Täna ei taha rutiinsed tööd eriti edeneda. Teil on raske ühele konkreetsele asjale või inimesele keskenduda. Püüdke leida võimalus füüsiliseks tegevuseks.
Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Soodne puhata argielu probleemidest, mediteerida ja viibida üksinduses. Võimalikud on ametialased saavutused, mida põhjustasid eelnevad sündmused.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et te puutute täna kokku mässumeelsete ja üliemotsionaalsete inimestega, kes hakkavad teile tõelist peavalu tekitama. Vältige mõttetut sõnasõda.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Tõenäoliselt tunnetate täna survet, mis sunnib teid aktiivsemalt tegutsema ning oma laiskusest üle olema. Sündmused arenevad väga kiiresti.
Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Täna liiguvad teie mõtted …