Sunday , 16 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Laupäev 11 desember

Jäär
21. märts – 20. aprill
Täna on soodne päev investeeringuteks ja plaanide paikapanemiseks. Suudate mõelda ratsionaalselt ent samas jääte loominguliseks. Eesmärkide täitumise aeg.

Sõnn
21. aprill – 20. mai
Võib juhtuda, et satute täna olukorda, kus peate paremaks valetada oma lähedastele inimestele lihtsalt selleks, et neile mitte haiget teha.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni
Nüüd on hea päev arusaamatuste lahendamiseks. Teie peenetundelisus võib nii mõnelegi skeptikule silmad ette teha. Võidate kergesti poolehoidjaid.

Vähk
22. juuni – 22. juuli
Müstika, surm, taassünd ja uuenemine on täna teie jaoks eriti tähenduslikd teemad. Teil on raske leppida seletustega, mis asja tuumani ei küündi.

Lõvi
23. juuli – 22. august
Olete kokkuhoidlik ja häbelik inimene. Tunnete ennast ehk liiga tühisena, kuid teile teeks kasu, kui lubaksite endale aegajalt mõne naudingu.

Neitsi
23. august – 22. september
Sündmused võivad võtta ootamatu pöörde ning kontrolli alt väljuda. Kaldute illusiooni, võimalik ebaedu äriasjades. Ebasoodne aeg reisimiseks.

Kaalud
23. september – 23. oktoober
Suudate jätta endast tõsiseltvõetava mulje. Teie eneseväljendus on nüüd palju konkreetsem ja mõistetavam, kui tavaliselt. Saate oma ülesannetega hästi hakkama.

Skorpion
24. oktoober – 22. november
Täna suureneb teie vastutustunne. Tunnete ennast isiklikult puudutatuna, kui teie koostöös teistega midagi viltu läheb. Vältige enese piitsutamist.

Ambur
23. november – 21. detsember
Teie enesetunne on täna üsna hea ning meeleolu rahulik. Mõjute oma kaaslastele rahustava ja inspireerivana. Võimalik, et teile puistatakse südant.

Kaljukits
22. detsember – 20. jaanuar
Kipute täna endale keelama asju, mida tegelikult ihaldate. Võimalik, et teid hakkavad vaevama rahalised puudujäägid ning süümepiin hiljutise laristamise pärast.

Veevalaja
21. jaanuar – 18. veebruar
Teid tõmbab täna kõik, mis seotud seksuaalsuse ja salapäraga. Samas, kui te omale kaaslast ei leia, võite muutuda vägagi impulsiivseks ja närviliseks.

Kalad
19. veebruar – 20. märts
Täna on hea päev raha kulutamiseks või kingituste tegemiseks. Olete loomingulisem, kui tavaliselt ning suudate lihtsatest asjadest teha midagi huvitavat.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoscope 2

Nädala horoskoop – Esmaspäev 10 jaanuar – Pühapäev 16 jaanuar 2022 aasta

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …