Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Horoskoop – Kolmapäev 9 juuni

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna liiguvad teie mõtted valdkondades, mis tavaliselt on inimeste eest veidi varjatud ja mõistmatud. Tunnete ennast suurepäraselt mõistukõnet pidades.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Täna parandavad teie meeleolu eelkõige rahu ja vaikus. Tunnete soovi hetkeks eralduda ning minna väikesele väljasõidule. Olge tähelepanelik liikluses!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna on kergete ja loominguliste mõjutustega päev, mil suudate probleemidest kergesti üle olla ja oma suhteid teistega parandada. Head suhted lastega.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Panete täna suuremat rõhku välistele asjadele. Võimalik,et puutute kokku isikutega, kellega teil on raske ühist keelt leida. Oht raisata tavalisest rohkem raha.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tänane päev võib teile tuua elamusi, millest ammu puudust olete tundnud. Uued tuuled toovad teie ellu varasemast erinevad meeleolud ning soovid.

Neitsi 23. august – 22. september
Võimalikud vastuolud teie enda ning teie kaaslaste vahel. Olete täna revolutsioonilises meeleolus, ning püüate iga hinna eest oma seisukohti kaitsta.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Teie unistused toovad tänasesse päeva palju meeldivaid elamusi. Olete meelestatud harmooniliselt ning sõbralikult ja seda tajuvad ka teie kaaslased.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna on suurenenud teie empaatiavõime ning arvestate teiste inimestega rohkem, kui iseendaga. Samas võiksite siiski ka enda peale mõelda!

Ambur 23. november – 21. detsember
Kipute täna kellegi pahaaimamatut märkust liiga südamesse võtma. Püüdke leida oma sisemine enesekindlus üles ning tegelege enese arendamisega.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Kui teil tuleb täna tegeleda väga paljude asjadega korraga, siis püüdke neid kohustusi jagada. Suudate ennast teistele kerge vaevaga arusaadavaks teha.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Soodne päev juriidilisi probleeme lahendada, kaaslaseid mõjutada, õpetada ja avalikkuse ees esineda. Vältige liigset nõudlikust enda ja kaaslaste suhtes.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on päev, mil suudate muuta ka igapäevased rutiinsed tegevused huvitavaks ja köitvaks. Hea aeg lastega tegelemiseks või avalikuks esinemiseks.Jaga

Vaata ka:

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 19 juuni

Horoskoop – Laupäev 19 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna heas vormis …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni

Horoskoop – Teisipäev 8 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Hea päev alustamiseks ning …