Tuesday , 13 April 2021
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 7 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill
Täna võivad endast tunda anda tervislikud häired, mis on tingitud üleväsimusest ja pingutusest. Pöörake suuremat tähelepanu oma kodustele asjadele.

 

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võimalik, et teil tuleb ennast nüüd tõestada, et saavutada soovitud positsioon. Olge valmis konkurentide poolt loodud takistusteks. Vältige finantstehinguid.

 

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Täna võite kokku puutuda hajameelsusest tingitud probleemidega. Olete samas jutukas ning suhtlemisaldis, kuid pealiskaudne. Ebasoodne reisimiseks.

 

Vähk 22. juuni – 22. juuli
Olete optimistlik ja energiline. Tõenäoliselt tuleb teil täna hea päev. Tänu positiivsusele ja dünaamilisusele on hea aeg silmaringi laiendamiseks.

 

Lõvi 23. juuli – 22. august
Tunnete ebakindlust ja isegi abitust. Ootate teistelt julgustust, ilma milleta ei julge midagi otsustavat ette võtta. Püüdke ennast rohkem usaldada.

 

Neitsi 23. august – 22. september
Täna on päev, mil võiksite aja maha võtta. Väike puhkus annab jõudu, et edaspidi efektiivsemalt tegutseda. Vältige uusi algatusi ja ettevõtmisi.

 

Kaalud 23. september – 23. oktoober
Võimalik, et puutute täna kokku närviliste ja kärsitute isikutega. Ettevaatust terariistadega ja elektriseadmetega. Püüdke olla tähelepanelik.

 

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Kohtute täna võimukate ja ambitsioonikate inimestega. Kuid ärge siiski laske neil endale pähe astuda, pidage meeles ka enda õigusi ning vajadusi.

 

Ambur 23. november – 21. detsember
Suudate olla täna sõltumatum, kui tavaliselt. Nüüd avalduvad teie juhiomadused, hea aeg uute projektide alustamiseks ja ideede esitamiseks kaaslastele.

 

Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Olete täna Müstilises meeleolus, mistõttu teistel võib tekkida raskusi teie mõistmisel. Püüdke tegeleda rohkem oma sisemiste protsessidega.

 

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et saate täna rõõmustava uudise või ahvatleva ettepaneku. Hea päev lepingute sõlmimiseks, finantstehinguteks ja läbirääkimisteks.

 

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna on teie põhirõhk partnerlussuhetel. Suudate inimestega luua häid ja igati meeldivaid suhteid. Kohtute isikutega, kes teile inspiratsiooni pakuvad.
Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Laupäev 10 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. …

horoskoop

Horoskoop – Reede 9 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Võimalik, et avastate täna enda jaoks uusi ja huvitavaid suhteid. …

Loe, millistel tähemärkidel on kõige keerulisem suhtekarma?

Meie inimestena kogeme karmat erinevalt, sest meil kõigil on mängida oma unikaalne lugu. Inimeste karmad …

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 6 aprill

Jäär 21. märts – 20. aprill Täna haihtuvad teie enda poolt välja mõeldud takistused ja tõrked. …