Monday , 21 June 2021
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 5 mai

Horoskoop – Kolmapäev 5 mai

Jäär 21. märts – 20. aprill
Olete täna liiga sentimentaalne ning kipute teiste pahaaimamatuid märkusi südamesse võtma. Samas suudate näha ka ilusaid asju rohkem, kui tavaliselt.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Võite hätta jääda oma tahte realiseerimisega antud situatsioonis. Võimalik, et teid hakkavad mõjutama anarhistlikud ja provotseerivad meeleolud.

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Kipute inimeste kallal norima ning võite vägagi teravmeelseks muutuda. Samas olete tundlik, kui keegi teie suhtes märkuse julgeb teha. Püüdke leida tasakaal.Vähk 22. juuni – 22. juuli
Originaalsete ideede ning loomingulise eneseteostuse aeg. Kasutage tänaseid harmoonilisi planeediseise eneseteostuseks ja kaaslaste aitamiseks.

Lõvi 23. juuli – 22. august
Teie vastu hakatakse täna huvi tundma. Võimalik, et saate ootamatu pakkumise, mis teile meeldib, kuid samas ka veidi kõhedust tekitab. Olge enesekindlam!

Neitsi 23. august – 22. september
Püüate tungida iga probleemi sisse. Töötate põhjalikult, uurides kõike sügavuti, jätmata midagi kahe silma vahele. Soodne aeg tegeleda psühholoogiaga.Kaalud 23. september – 23. oktoober
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi ebatavalist. Tänu sellele soovile tõenäoliselt tõmbategi omale ligi vastavaid olukordi. Vältige riskimist.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Täna tunnete tavalisest suuremat energiat. Hea päev tegeleda spordiga. Suhetes teistega kipute olema pealetükkiv ja kamandav.

Ambur 23. november – 21. detsember
Olete täna sihikindel ning julge. Oma kangekaelsusega saavutate eesmärgid. Kuid olge ettevaatlik, liiga jõulise käitumisega lämmatate oma partneri.Kaljukits 22. detsember – 20. jaanuar
Täna on anarhistlike energiatega päev. Tunnete ekstreemselt tugevat vabaduseiha ning olete valmis ületama piire, mida te tavaliselt ei puudutaks.

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Olete väga mitmekülgne inimene. Teil on tänu oma heale hindamisvõimele ja stiilitajule võime teadmisi meeldival moel vahendada. Hea päev suhtlemiseks.

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Täna võite kokku puutuda kellegagi, kes on juba mõnda aega teile vastu töötanud. Kipute liiga kergesti ärrituma ning oma seisukohti tõestama hakkama.

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni

Horoskoop – Teisipäev 22 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Tekivad kaheti mõistetavad uued …

loto

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 21.06 – 27.06.2021

NÄDALA LOTO HOROSKOOP 14.06 – 20.06.2021 Jäär – Ei võida Sõnn –Võidab Kaksikud – Võidab …

rase2 300x200 1

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele.

Loe millised tähamärgid jäävad Jaaniööl lapseootele. Lapsed tulevad siia ilma alati siis, kui see nii …

horoskoop

Horoskoop – Esmasäev 21 juuni

Horoskoop – Esmasäev 21 juuni Jäär 21. märts – 20. aprill Rahutute meeleoludega päev. Raske …