Sunday , 16 January 2022
horoskoop

Horoskoop – Kolmapäev 5 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill
Vältige jäika suhtumist endasse ja oma kaaslastesse. Ärge algatage omal initsiatiivil vastupanu ilminguid ning hoiduge vastumeelsest koostööst.

Sõnn 21. aprill – 20. mai
Kipute täna veidi kergeusklik ja pealiskaudne olema. Oma hooletusega võite jõuda olukorda, kust pole eriti lihtne enam välja tulla. Püüdke olla tähelepanelikum!

Kaksikud 21. mai – 21. juuni
Tunnete täna eriti tugevat vajadust hea ja huvitava toidu ning kõikvõimaliku luksuse järele. Teie meelestatus on veidi liiga materialistlik.
Vähk 22. juuni – 22. juuli
Täna võivad aset leida ebatavalised sündmused. Olge valmis ootamatusteks ka seal, kust see tundub võimatu olema. Hea aeg enesega tegelemiseks.

Lõvi23. juuli – 22. august
Suudate nüüd oma lähedaste meeleolusid paremini tunda, kui siiani. Olete kaastundlik ning püüate teiste jaoks midagi ära teha. Hea päev läbirääkimisteks.

Neitsi 23. august – 22. september
Jälgige hoolikalt, mida räägite. Kui te pole endas kindel, siis parem jääge kuulaja rolli. Nii võite teada saada nii mõndagi huvitavat ja väärtuslikku.Kaalud
23. september – 23. oktoober
Võimalik, et märkate täna oma tutvusringkonnas inimesi, kellele te varemalt mingit väärtust pole osanud anda. Hakkate kellessegi hoopis uutmoodi suhtuma.

Skorpion 24. oktoober – 22. november
Võimalik, et teile pakutakse täna abi, kuid oma uhkusest ajendatuna ei suuda te seda vastu võtta. Püüdke olla praktilisem, kasu saate ju teie!

Ambur 23. november – 21. detsember
Tunnete eneses elujõudu ning soovi aktiivselt ringi liikuda. Hea päev pidutsemiseks, reisimiseks või matkamiseks. Sõbrad on tavalisest tähtsamal kohal.
Kaljukit 22. detsember – 20. jaanuar
Teid köidavad täna originaalsed ja veidi äärmuslikud asjad. Olete rõõmuga valmis proovima midagi uut, kuid see uus peab olema ekstreemne!

Veevalaja 21. jaanuar – 18. veebruar
Võimalik, et tunnete ennast täna täiesti jõuetuna ning kaotate usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olite. Ärge võtke seda tunnet liiga tõsiselt!

Kalad 19. veebruar – 20. märts
Teie meeleolu võib täna veidi nukker olla. Kipute ennast alahindama ning lasete teiste märkustest oma tujul langeda. Püüdke tegutsed iseseisvalt!

Jaga

Vaata ka:

horoskoop

Horosakoop – Kolmapäev 12 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Olete täna loominguliselt aktiivsem, kui tavaliselt. Hea aeg oma …

horoscope 2

Nädala horoskoop – Esmaspäev 10 jaanuar – Pühapäev 16 jaanuar 2022 aasta

JÄÄR (21. märts – 20. aprill) Uue Kuu mõjutust saavad Jäärad tunda tugevamalt oma karjääriga …

horoskoop

Horoskoop – Pühapäev 9 jaanuar

Jäär 21. märts – 20. aprill Teie eneseväljendus on täna tunduvalt värvikam, kui tavaliselt. Suudate …

watch g66fda0174 640

SUUR Tervisehoroskoop, igale tähemärgile!

JÄÄR Üldises plaanis on Sinu tervis küllaltki hea. Kipud ennast kõikide asjade juures üle pingutama, …